حضور وزیر فرهنگ در كمیسیون فرهنگی مجلس

حضور وزیر فرهنگ در كمیسیون فرهنگی مجلس

به گزارش لباس دونی، سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح بررسی های جلسه امروز عصر كمیسیون متبوع خود از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست اطلاع داد.


مجید نصیرایی در گفتگو با ایسنا، در مورد جلسه امروز عصر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز عصر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه کمیسیون حضور پیدا کرد و گزارشی از عملکرد خود عرضه کردند، همینطور اعضای کمیسیون دغدغه ها، گلایه ها و مباحث خویش را در حوزه فرهنگ و ارشاد مطرح نمودند، وزیر هم دلیل بخشی از مشکلات حوزه کاری خویش را مساله اعتبار و منابع عنوان نمود.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلساتی که پیش تر کمیسیون فرهنگی با وزرای ورزش و جوانان و میراث فرهنگی وگردشگری برگزار کرده اظهار داشت: تلاش ما در کمیسیون تا به امروز بر این بوده که یک فضای تعاملی را با وزرا پیش ببریم، ما بیشتر تابحال تلاش داشتیم از نگاه وزرا در حوزه کاری خود نسبت به مباحث فرهنگی کشور آگاه شویم و این مورد را بررسی نماییم که آنها مسائل حوزه کاری خویش را چگونه پیش می برند.
وی افزود: البته از هفته آینده سوالاتی که از وزرا در دستور کار کمیسیون مطرح است بررسی می شود که وزرا باید در کمیسیون حاضر شوند و به سوالات پاسخ دهند.
منبع:

1399/05/27
23:34:13
5.0 / 5
2240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لباس دونی