امام جمعه ارومیه توجه به متن ترانه كنسرت ها را خواهان شد

امام جمعه ارومیه توجه به متن ترانه كنسرت ها را خواهان شد

لباس دونی: نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر ضرورت نظارت بیشتر بر فضای حاكم بر كنسرت ها تاكید نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی، امام جمعه ارومیه در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره كرد: هیچگاه با برگزاری كنسرت ها و موسیقی مخالفتی نداشته و نداریم اما در نحوه اجرا و فضای حاكم بر برخی كنسرت ها باید نظارت های بیشتری اعمال شود و در كنار توجه به متن ترانه كنسرت ها به این مسائل هم توجه گردد چونكه كوچكترین كم توجهی می تواند مشكلات و فسادهای زیادی در جامعه احداث كند.
وی با اشاره به اینكه با عنایت به گرانی قیمت كتاب ها امروز نیاز مردم به كتابخانه های عمومی به مراتب بیشتر از گذشته است، اشاره كرد: باید به این مسئله در مناطق حاشیه شهر ارومیه و شهرستان ها توجه ویژه داشت تا فرهنگ كتاب و كتاب خوانی در مردم تقویت شود.
قریشی اضافه كرد: در كنار كتاب خانه های عمومی استان كتابخانه های حوزه های علمیه استان باز برای تجهیز و افزایش خزانه كتاب های خود نیازمند حمایت های وزارت ارشاد است كه امیدواریم مساعدت لازم در این زمینه باز صورت گیرد.
وی درباب ضرورت نظارت بر فیلم ها و سریال های پخش خانگی باز اظهار نمود: برخی فیلم هایی كه بتازگی تولید شده اند و مجوز پخش در سینما ندارد در چارچوب پخش خانگی در خانواده ها نفوذ می كنند كه موجبات رواج قباهه گری در جامعه را فراهم می سازند و پس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به مقوله فیلم و رسانه بعنوان یكی از تاثیرگذارترین ابزارهای فرهنگی، توجه و نظارت بیشتری داشته باشد.
حجت الاسلام قریشی، كانون های مساجد را ظرفیت فرهنگی عظیمی برای جامعه دانست و اشاره كرد: هم اكنون این كانونها با بودجه نزدیك به صفر فعالیت می نمایند و باید با پشتیبانی از این كانون ها مساجد را بعنوان كانون های انقلاب و انقلابی گری مطرح و احیا كرد.1397/10/03
18:53:36
5.0 / 5
5184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لباس دونی