گفت و گو با قربانی اسیدپاشی كه بعد از بازیگری این دفعه مدل شد

گفت و گو با قربانی اسیدپاشی كه بعد از بازیگری این دفعه مدل شد

لباس دونی: حدود ده سال پیش بود كه معصومه عطایی بعد از طلاق، از طرف پدر همسرسابقش مورد سوقصد اسیدپاشی قرار گرفت و در جریان آن علاوه برسوختگی شدید صورت، بدن و دست، بینایی اش را هم از دست داد. او مدتی بعد پدرشوهرش را كه به قصاص محكوم شده بود، بخشید و زندگی تازه ای را شروع كرد. زندگی جدیدی كه در تازه ترین ایستگاه خود به تجربه مدلینگ رسیده است.


معصومه عطایی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره تجربه جدیدی که بعد از سفالگری، کولاژ و بازیگری به دست آورده، اظهار داشت: بعد از آنکه مورد اسیدپاشی قرار گرفتم درد زیادی را تحمل کردم. زندگی برایم تغییر نمود اما من دلم نمی خواست تسلیم وضعیت موجود شده و بعنوان یک قربانی اسیدپاشی و خشونت به زندگی ام ادامه دهم. بنا بر این اهتمام کردم هنرهای مختلفی را بیاموزم و در جامعه نیز نقشی فعال داشته باشم.

او افزود: در همین راستا هم دوره های مخصوص نابینایان را پشت سرگذاشتم. بعد از آن کلاس های کولاژ و سفالگری را آغاز کردم که به نظرم موفقیت آمیز بود و نمایشگاهی هم از آثارم اجرا شد. پس از آن پیشنهاد بازیگری در تئاتر را دریافت کردم که خوشبختانه با استقبال هم روبه رو و بنا بر این اجرای کاری دیگری را هم روی صحنه بردیم و در حال آمادگی برای سومین تئاتر بودیم که شیوع ویروس کرونا تمرینات ما را تعطیل کرد.
معصومه عطایی در صحنه تئاتر


منبع:

1399/03/16
13:12:04
5.0 / 5
2892
تگهای خبر: تئاتر , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لباس دونی