در آیین اختتامیه جشنواره كودك آنلاین مطرح شد:

كودك آنلاین به سلیقه كودكان متكی است

كودك آنلاین به سلیقه كودكان متكی است

به گزارش لباس دونی دبیر جشنواره كودك آنلاین اظهار داشت: در روزگاری كه كارها و سفارش ها كوششی است، یك كار جوششی بیرون آمده كه به سلیقه كودكان متكی بوده است.


سید جمال هادیان روز شنبه در آیین اختتامیه جشنواره كودك آنلاین در مورد خصوصیت های این جشنواره اضافه كرد: در روزگاری كه طرح های فرهنگی و اقتصادی به علت كمبود منابع، تحریم یا علل دیگر عقیم می مانند، ایده ای با كمترین هزینه، بالاترین سرعت و بهره وری به نتیجه رسید.
هادیان تصریح كرد: در حین این جشنواره از هر كار سیاسی و تبلیغی حذر كردیم و دغدغه ایده پردازان این جشنواره جهت راه اندازی نهضت تولید محتوا برای نوجوانان ایرانی بوده است.
وی تصریح كرد: در روزگاری كه كارها و سفارش ها كوششی است، یك كار جوششی بیرون آمده و به سلیقه كودكان متكی بوده است؛ از روز اول كودكان و نوجوانان سلیقه شان را به ما تحمیل كردند. اگر اثار جشنوواره متفاوت می باشد بنابراین است.
وی با اشاره به این كه وزیر ارتباطات صاحب این ایده بود و همیشه در این راه از ما حمایت كرده است، اضافه كرد: ما فراتر از جشنواره جلو رفتیم و تبدیل به یك جریان شدیم. ایده ها را به كسب و كار تبدیل كند. كودكآنلاین رویدادی بوده كه مجموعه از ایده ها را به كسب و كار تبدیل نموده است.
رئیس روابط عمومی وزارت ارتباطات خاطرنشان كرد: از همه فعالان این حوزه دعوت می كنم كه به كودك آنلاین وارد شوند چون كه این كسب و كار از جنبه های مختلف سود آور است و منفعت آن به تمام جوانان و نوجوانان می رسد.
آیین اختتامیه جشنواره كودكآنلاین عصر شنبه و با حضور وزیر ارتباطات، معاونت علمی ریاست جمهوری، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، دبیر جشنواره كودك آنلاین، ایرج طهماسب و مرضیه برومند در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار گردید.


1398/09/23
22:03:10
5.0 / 5
4866
تگهای خبر: جشنواره , فناوری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس دونی