جشنواره عكس خیام كارگاه آموزشی بلاعوض برگزار می نماید

جشنواره عكس خیام كارگاه آموزشی بلاعوض برگزار می نماید

لباس دونی: سه كارگاه آموزشی هفتمین جشنواره بین المللی عكس خیام در مشهد و اصفهان انجام می شود.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، كارگاه تركیب بندی در عكاسی، عنوان سومین كارگاه هفتمین جشنواره عكس خیام است كه با تدریس ابراهیم بهرامی چهارشنبه ـ ۱۰ مهر ماه ـ در مشهد برگزار می گردد.
این كارگاه ساعت ۱۴: ۳۰ تا ۱۸ در مشهد، بوستان ملت، مجتمع فرنگی هنری امام رضا (ع) برگزار می گردد.
كارگاه مدیریت اموال و فایل ها در لایت روم، دیگر كارگاهی است كه با تدریس محمدرضا مومنی، روز پنج شنبه (۱۱ مهر ۱۳۹۸) از ساعت ۱۵: ۳۰ تا ۲۰ در اصفهان، خیابان باغ گلدسته، سالن كنفرانس كتابخانه مركزی اصفهان برگزار می گردد.
پنجمین كارگاه هفتمین جشنواره عكس خیام، نقد و بررسی آثار منتخب ادوار جشنواره خیام است كه با تدریس محمدرضا چایفروش در مشهد برگزار می شود.
این كارگاه روز چهارشنبه (۱۷ مهر ۱۳۹۸) از ساعت ۱۴: ۳۰ تا ۱۸ در مشهد، بوستان ملت، مجتمع فرنگی هنری امام رضا (ع) برگزار می گردد.
حضور در این سه كارگاه برای تمام علاقه‎مندان آزاد و بلاعوض است اما با عنایت به محدودیت صندلی حتما باید در سایت www.FocusTeam.ir ثبت نام نمایید. با عنایت به بلاعوض بودن كارگاه و محدودیت صندلی، فقط اگر از حضور در كارگاه مطمئن هستید ثبت نام نمایید.
قبل از این چند كارگاه بلاعوض برگزار شده است و مقرر است در ادامه نیز كارگاه های گوناگون آموزشی در شهرهای مختلف اجرا شود.
جشنواره بین المللی عكس خیام با هدف ارتقای سطح عكاسی و گفتگوی بصری میان عكاسان ایران و جهان و نیز به منظور بزرگداشت حكیم عمر خیام، توسط نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عكاسی در ایران (فیاپ) یعنی كلوپ عكس فوكوس ـ وابسته به موسسه فرهنگی هنری «خانه هنر خیام» ـ برگزار می گردد.
فراخوان دوره هفتم جشنواره اعلام شده است كه عكاسان و هنرمندان می توانند برای اطلاع از روش شركت و ارسال آثار خود به سایت جشنواره به آدرس www.Khayyam.Photo بازگشت كنند. مهلت شركت در هفتمین دوره جشنواره تا ۲۲ مهرماه ۹۸ تعیین شده است.
منبع:

1398/07/10
16:14:57
5.0 / 5
5040
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لباس دونی