كودكان سوژه عكاسی راهپیمایان اربعین می شوند

كودكان سوژه عكاسی راهپیمایان اربعین می شوند

لباس دونی: راهپیمایان اربعین، امسال این رویداد بزرگ سیاسی، اجتماعی و مذهبی را از دریچه دوربین ها و تلفن های همراه شان ثبت و در مسابقه عكاسی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان شركت می كنند.


به گزارش لباس دونی به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل كانون، این مسابقه با عنوان «مهرواره عكس بچه های اربعین» از جانب انجمن عكاسی كانون و در دو بخش نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال و بزرگسالان ۱۸ سال به بالا برگزار می گردد.
بر مبنای فراخوان انتشار یافته، در بخش عكاسان نوجوان، نوجوانان شركت كننده در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی می توانند با استفاده از تلفن همراه خود صحنه های این رویداد را عكاسی و پنج قطعه عكس با كیفیت بالای هشت مگاپیكسل را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
در همین حال در بخش عكاسان بزرگسال هم شركت كنندگان با مبحث كودك و نوجوان در مراسم راه پیمایی اربعین می توانند تا ۵ قطعه عكس رنگی یا سیاه و سفید با فرمت jpg در اندازه ضلع كوچك دست كم ۱۸۰۰ پیكسل و حداكثر حجم فایل یك مگابایت به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
با عنایت به مقررات عمومی در نظر گرفته شده در مهرواره عكس بچه های اربعین، شركت كنندگان باید عكس ها را به صورت انگلیسی نام گذاری و در چارچوب لوح فشرده به همراه مشخصات خود در فایل word تا ۱۵ آبان ۱۳۹۸ به نشانی خیابان دكتر فاطمی، خیابان حجاب، اداره كل آفرینش های ادبی و هنری ـ انجمن عكاسی كانون ارسال نمایند.
زمان داوری آثار و اعلام نتایج روز ۱۵ آذر خواهد بود و نمایشگاهی هم از این آثار در آذر ۱۳۹۸ برپا خواهد شد. به ۳ نفر در هر بخش به صورت یكسان بدون رتبه بندی لوح افتخار و كمك هزینه ی سفر به كربلای معلی اهدا خواهد شد.
همینطور در هر بخش به دو نفر لوح تقدیر و كمك هزینه سفر به مشهد مقدس و به تمامی آثار راه یافته به نمایشگاه لوح یادبود اهدا خواهد شد.
«نخستین مهرواره عكس بچه های اربعین» با همكاری اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل و انجمن عكاسی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان برگزار می گردد.
منبع:

1398/07/02
13:57:34
5.0 / 5
5029
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس دونی