هفته سیستان و بلوچستان از فردا در تهران شروع می شود

هفته سیستان و بلوچستان از فردا در تهران شروع می شود

لباس دونی: مدیركل بازاریابی و تبلیغات گردشگری اظهار داشت: هفته فرهنگی استان سیستان و بلوچستان از فردا در تهران شروع می شود.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، محمدابراهیم لاریجانی اظهار داشت: در جهت اجرای سیاست های گردشگری در خصوص توزیع سفر در كشور و پشتیبانی از استان های پرظرفیت ولی كمترشناخته شده، این دفعه در تهران هفته فرهنگی استان سیستان و بلوچستان، در دو بخش جداگانه از تاریخ ۳ تا ۸ شهریور ماه برگزار می گردد.
به قول او بخش نخست این هفته فرهنگی، از تاریخ ۳ تا ۶ شهریورماه از ساعت ۳۰/۱۸ تا ۳۰/۲۱ هر روز در محل خانه هنرمندان و بخش دوم آن از تاریخ ۶ تا ۸ شهریورماه در محل مجموعه فرهنگی، ورزشی توچال از ساعت ۱۰ الی ۲۲ برگزار می گردد.
لاریجانی خاطرنشان كرد: این هفته فرهنگی برای معرفی ظرفیت های گردشگری استان سیستان و بلوچستان با هدف ایجاد انگیزه سفر گردشگران به این منطقه برگزار می گردد. اجرای موسیقی و مراسم های آیینی، عرضه بسته های تبلیغات گردشگری و عرضه صنایع دستی بخش اصلی برنامه های هفته های فرهنگی سیستان و بلوچستان است.
مدیركل بازاریابی و تبلیغات گردشگری اظهار داشت: همزمان با این رویداد جلسه ای با آژانس داران و تورگردانان تهرانی كه در حوزه تورهای داخلی فعالیت می نمایند برای معرفی استان و بررسی چگونگی تعریف تور و ایجاد موج سفر به استان و بلوچستان در دستور كار قرار دارد.1398/06/05
13:30:28
5.0 / 5
4432
تگهای خبر: سفر , صنایع دستی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لباس دونی