غلامرضا صنعتگر در گفت وگو با لباس دونی:

حال موسیقی هرمزگان خوب نیست

حال موسیقی هرمزگان خوب نیست

به گزارش لباس دونی غلامرضا صنعتگر می گوید، حال موسیقی استان هرمزگان اصلاً خوب نیست و چنین ادامه می دهد: ما عادت داریم مشكلات را به گردن مسئولان می اندازیم اما این ما هستیم كه باید برای بهتر بودن و جا باز كردن در دل مخاطب تلاش نماییم و به موسیقی حرفه ای، علمی و عملی روی بیاوریم.


این خواننده هرمزگانی در حاشیه اجرای كنسرت خود در بندرعباس در گفت وگویی با ایسنا تصریح كرد: ما همیشه معترضیم كه مسئولان كوتاهی كرده اند اما باید ببینیم خودمان چه كرده ایم و چقدر حال مردم را خوب و برایشان خاطره سازی كرده ایم.
صنعتگر سپس تصریح كرد: بندرعباس شهر و خانه من است و نسبت به آن عرق دارم و معتقدم در اجرای كنسرت ها، موسیقی هرمزگان باید نسبت به موسیقی كشور پیشرو باشد و حداقل از هر ۱۰ اجرا یك اجرا متعلق به خواننده های بومی باشد اما شرایط بگونه ای است كه از هر ۵۰ اجرا یك اجرا مربوط به خواننده های بومی است و از همان اجراهای كم هم استقبال چندانی نمی گردد.
او اضافه كرد: كلید حل این مشكل دیگر در دست مسئولان است و باید شرایط را بگونه ای فراهم نمایند تا هنرمندان پیشكسوت و جوان هرمزگانی بتوانند برای پیشرفت خود فضای بازتری داشته باشند تا حركت رو به جلویی در موسیقی داشته باشیم.
صنعتگر سپس اعلام كرد، در حال آماده سازی آلبومی هستیم كه كمی متفاوت بوده و نسبت به كارهای قبلی عاشقانه تر و اجتماعی تر است.
این خواننده هرمزگانی اظهار داشت: با حساسیت بیشتری در حال كار روی آلبوم جدیدم هستیم و امیدوارم بتوانیم حال مردم را با این كار خوب نماییم و گامی برای توسعه فرهنگ موسیقی استان برداریم.1398/05/30
22:14:11
5.0 / 5
4551
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لباس دونی