موضوعات جشنواره فیلم و عكس فردا اعلام گردید

موضوعات جشنواره فیلم و عكس فردا اعلام گردید

لباس دونی: دبیرخانه پنجمین جشنواره فیلم و عكس فناوری و صنعتی«فردا»، محورهای موضوعی 30 گانه ای را تعیین كرده كه فیلمسازان و عكاسان می توانند حول این محورها نسبت به ارسال آثار خود اقدام نمایند.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم و عكس فناوری و صنعتی«فردا»، دبیرخانه این دوره از جشنواره محورهای موضوعی ۳۰ گانه ای را برای ارسال آثار از طرف فیلمسازان و عكاسان علاقه مند به شركت در این جشنواره تعیین كرده است.
موضوعاتی همچون «حمل و نقل ریلی»، «حمل و نقل جاده ای»، «حمل و نقل هوایی»، «حمل و نقل دریایی»، «خودروسازی و صنایع وابسته»، «صنایع در رابطه با برق(نیروگاه ها و... )»، «انرژی های تجدیدپذیر(انرژی های نو)»، «صنعت سدسازی و مدیریت آب»، «صنعت آب و فاضلاب»، «مدیریت پسماند»، «كار و كارآفرینی»، «كسب و كارهای دانش بنیان»، « صنایع نفت و گاز و پتروشیمی»، «معادن و صنایع فلزی و معدنی»، « ناختی و... )»، «فناوری های نرم و صنایع خلاق فرهنگی»، «فناوری ها و صنایع دفاعی»، «صنعت ساختمان و عمران و شهرسازی»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «فناوری ها و صنایع هوافضا»، «فناوری های جدید(نانو، بیو، زیست فناوری، اقتصاد دیجیتال، فناوری های صنایع غذایی و كشاورزی»، «صنایع پزشكی و داروسازی و بهداشتی»، «صنایع چرم و پوشاك و نساجی و فرش»، «صنایع دستی و گردشگری»، «صنعت شیشه سازی»، «فناوری های پیشرفته»، «ایمنی صنعتی و بهداشت حرفه ای»، «انرژی هسته ای(كاربردها ـ دستاوردها)»، «محیط زیست» و «بانك و بیمه» مواردی است كه این جشنواره پذیرای آثار فیلم و عكس براین اساس خواهد بود.
قالب های موجود در این دوره از جشنواره «فردا» شامل فیلم مستند، فیلم های پویانمایی و گرافیك متحرك، فیلم های تبلیغاتی(آنونس، تیزر و نماهنگ)، مجموعه های مستند تلویزیونی، عكس صنعتی و تبلیغاتی(تك عكس و مجموعه عكس) و مسابقه دانشجویی(شامل همه قالب ها) مواردی است كه متقاضیان می توانند برمبنای آن نسبت به ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند.
پنجمین جشنواره فیلم و عكس فناوری و صنعتی«فردا» از دو طریق آنلاین با رجوع به سایت جشنواره به نشامی jdfest.ir و بازگشت حضوری به دبیرخانه به نشانی خیابان انقلاب اسلامی، روبروی ایستگاه متروی دروازه دولت، خیابان خاقانی، پلاك ۸۱، طبقه سوم آماده دریافت آثار شركت كنندگان است.
یادآور می شود، پنجمین جشنواره فیلم و عكس فناوری و صنعتی«فردا» ۱۵ تا ۱۷ مهرماه به دبیری بهزاد رشیدی برگزار می شود.
منبع:

1398/04/29
18:34:39
5.0 / 5
4553
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لباس دونی