كنسرتهای روزهای آخر تیر ماه

كنسرتهای روزهای آخر تیر ماه

به گزارش لباس دونی در نیمه سوم تیر ماه جاری نزدیك به ۱۵ اجرای پاپ و بیشتر از ۱۵ اجرا در سبك های سنتی، كلاسیك و تلفیقی اجرا خواهند داشت. همینطور سه كنسرت خارجی هم در تهران اجرا خواهند كرد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، در ایام پایانی این ماه سه اجرا به بانوان اختصاص داده شده است. این كنسرت ها شامل اجرای كنسرت «گروه بهارآفرین و گروه حركت مانتره» در ۳۱ تیر و نمایش موسیقی «سرزمین من ایران» در ۲۶ تیر در فرهنگسرای نیاوران و اجرای گروه نوای مستانه در ۲۷ تیر در تماشاخانه مهر، هستند.


اجراهای پاپ
بلیت های كنسرتهای گروه امو در ۲۲ تیر در سالن میلاد نمایشگاه، گروه ماكان در ۲۴ تیر در برج میلاد، مهدی یراحی ۲۶ تیر در برج میلاد، محسن ابراهیم زاده در ۲۷ این ماه در برج میلاد و فرزاد فرخ در ۳۱ تیر واقع در سالن میلاد نمایشگاه به صورت كامل به فروش رسیده اند.
كنسرت رضا یزدانی در ۲۲ تیر در برج میلاد برگزار می شود. همینطور تالار وحدت در دو روز ۲۳ و ۲۴ تیر میزبان كنسرت ترانه های قدیمی خواهد بود.
اجرای آذربایجانی داریوش دهری در ۲۴ تیر در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.
در روز ۲۷ تیر هم دو اجرای سیاوش پالاهنگ در پردیس تئاتر تهران و گروه پازل بند در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می شود.
كنسرت احسان خواجه امیری در روز ۳۰ تیر در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می شود. اجرای ماكان اشگواری و امیر صارمی برای روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر در برج آزادی تمدید شده است.


اجراهای سنتی، كلاسیك و تلفیقی
كنسرت با من بخوان از علیرضا قربانی تا ۲۷ تیر در كاخ سعدآباد برگزار می شود. فرهنگسرای نیاوران میزبان اجراهای گروه موسیقی هماهور در ۲۵ تیر، گروه نغمه رامشگر در ۲۹ تیر و سه نوازی پیمان یزدانیان، رضا عسگرزاده و حسام اینانلو در ۲۲ و ۳۰ تیر خواهد بود.
تالار رودكی هم میزبان اجراهای تكنوازی پیانوی پیام پهلوانیان در ۲۲ تیر، گروه آئین در ۲۳ تیر، رسیتال ویولن و پیانو در ۲۵ تیر و كنسرت گروه دنگ دنگ در ۳۰ تیر خواهد بود.
همینطور كنسرتهای آواری تبری در ۲۲ تیر، اركستر ملی ایران با حضور علیرضا افتخاری و نادر مرتضی پور در دو شب ۲۶ و ۲۷ تیر و نمایش خسرو و شیرین در ۲۹ تیر در تالار وحدت برگزار خواهند شد.
كنسرت پرواز همای (شهریار) در ۲۷ تیر در سالن همایش خلیج فارس واقع در شهرستان شهریار و كنسرت گروه موسیقی صائب در حوزه هنری در ۲۸ تیر اجرا خواهند كرد.
سه اجرای خارجی یوگنی گرینكو ۲۷ تیر در سالن وزارت كشور، كنسرت گروه كر دولتی ارمنستان (شب گرامیداشت كومیتاس) در ۳۰ تیر در تالار وحدت و كنسرت گروه كر دولتی ارمنستان (شب گرامیداشت تیگران منصوریان) برگزار می شود.


 


منبع:

1398/04/22
23:49:23
5.0 / 5
4589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لباس دونی