انتصاب سرپرست آفرینش های ادبی هنری كانون

انتصاب سرپرست آفرینش های ادبی هنری كانون

به گزارش لباس دونی معاون فرهنگی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان با صدور حكمی انسیه موسویان را بعنوان سرپرست اداره كل آفرینش های ادبی و هنری كانون منصوب نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از اداره روابط عمومی و امور بین الملل كانون، محمدرضا زمردیان در این حكم مجموعه آفرینش های ادبی و هنری را دارای جایگاهی بسیار مهم در كانون از حیث روزآمدسازی فعالیت ها، به روزرسانی فرآیندها، هماهنگ سازی كارشناسان و مربیان و پاسخ به نیازهای مخاطبان عنوان كرده است.
او از سرپرست جدید این مجموعه خواسته است تا با بهره گیری از خرد جمعی نسبت به ارتقای فعالیت های ادبی و هنری، انجمن ها، دستورالعمل ها، مهرواره ها، جشنواره ها و... اهتمام جدی داشته باشد.
انسیه موسویان شاعر و منتقد حوزه شعر كودك و نوجوان، دانش آموخته رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع كارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی و عضو سابق مركز آفرینش­ های ادبی كانون و دفتر شعر جوان مشهد است كه كار خویش را در كانون از اوایل دهه ۷۰ بعنوان مربی ادبی شروع كرد و در آخرین مسئولیت بعنوان كارشناس مسئول آفرینش های ادبی كانون در تهران مشغول به كار بود.
پیش تر سودابه امینی بعنوان مدیركل این اداره فعالیت می كرد كه اخیرا بازنشسته شده است.1398/04/14
16:32:35
5.0 / 5
4801
تگهای خبر: جشنواره , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لباس دونی