تسهیلات ارزان قیمت به هنرمندان سیل زده اختصاص می یابد

تسهیلات ارزان قیمت به هنرمندان سیل زده اختصاص می یابد

لباس دونی: مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: برپایه مأموریت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رفع مشكلات اصحاب فرهنگ و هنر در رابطه با سیل اخیر، تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض به این هنرمندان اختصاص می یابد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا منطقه لرستان، با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم زمان با سفر مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به لرستان، تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض به اهالی فرهنگ و هنر سیل زده لرستان اختصاص می یابد.

سیدحسین سیدزاده - مدیرعامل صندوق اعتباری هنر - در این باره اظهار داشت: متأسفانه حادثه تلخ سیل كه در نخستین روزهای بهار امسال در استان های گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان باعث وارد آمدن خسارت سنگینی از نظر روحی و مالی به هم وطنان ما وارد ساخت. ما هم در صندوق اعتباری هنر هم بنا بر وظیفه خود در پشتیبانی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه كشور از روز نخست پیگیر وضعیت هنرمندان سیل زده در این استان ها بودیم.

سیدزاده اضافه كرد: با هماهنگی اداره های كل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به شناسایی هنرمندان صدمه دیده در این استان ها اقدام كردیم و تلاش ما بر این است كاری نماییم تا این هنرمندان بتوانند زودتر به زندگی و فعالیت عادی برگردند.

وی ادامه داد: هیئت اعزامی صندوق اعتباری هنر متشكل از مدیران و كارشناسان این صندوق روز جمعه، سیزدهم اردیبهشت به استان لرستان سفر كردند و تابحال با هنرمندان پلدختر و كوهدشت دیدار داشتند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: بر مبنای مأموریت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رفع مشكلات اصحاب فرهنگ و هنر در رابطه با سیل اخیر، تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض به این هنرمندان اختصاص می یابد.

سیدزاده اضافه كرد: ما برای شناسایی هنرمندان سیل زده دست یاری خویش را به سمت همه هنرمندان سراسر كشور دراز می نماییم تا به كمك یكدیگر نسبت به شناسایی هنرمندان صدمه دیده و پشتیبانی از آنها هرچه سریع تر اقدام نماییم.

منبع:

1398/02/27
13:30:44
5.0 / 5
4537
تگهای خبر: سفر , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لباس دونی