دو مدیر جدید در تئاتر حکم گرفتند

دو مدیر جدید در تئاتر حکم گرفتند

به گزارش لباس دونی، طی احکامی جداگانه از جانب حمید نیلی مدیرکل هنرهای نمایشی، مدیر دفتر پژوهش و انتشارات و مدیر دفتر هماهنگی تئاتر استانهای اداره کل هنرهای نمایشی منصوب شدند.


به گزارش لباس دونی به نقل از دفتر رسانه اداره کل هنرهای نمایشی، با حکم حمید نیلی مدیرکل هنرهای نمایشی، سید جواد روشن بعنوان مدیر دفتر پژوهش و انتشارات و علی ایزدی بعنوان مدیر دفتر هماهنگی تئاتر استانهای اداره کل هنرهای نمایشی منصوب شدند.
در بخشی از حکم سید جواد روشن چنین آماده است:
«براساس سیاست های راهبردی اداره کل هنرهای نمایشی در این دوره؛ توسعه‌ی فعالیتهای پژوهشی باهدف ارتقای سطح علمی و هنری دانشجویان و هنرمندان، انتشار منظم ماهنامه نمایش و فصلنامه تئاتر و بالابردن سطح کیفی و بروزرسانی محتوایی آنها، همسو با دستاوردهای روز تئاتر جهان، زمینه سازی برای تألیف و انتشار کتب پرارزش و کاربردی هنرمندان برجسته و تأثیرگذار تئاتر کشور و همینطور ترجمه و انتشار تازه ترین کتب و مقالات روز جهان ازجمله انتظارات مجموعه از این دفتر است.
امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و همکاری سایر واحدهای تابعه در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.»
در بخشی از حکم علی ایزدی چنین آمده است:
«برنامه ریزی برای استمرار تولید و اجرای عمومی در تئاتر استان ها، توجه به امر آموزش، سامان بخشیدن به امور جشنواره ها و راهبری و فعال سازی گروههای ثبت شده دارای پروانه در سطح کشور از وظایف این دفتر است.
امید که در پرتو الطاف آفریدگار متعال و با همکاری سایر بخش ها و کارشناسان مربوطه در انجام امور محوله موفق و پیروز باشید.»

منبع:

1403/04/16
11:56:19
5.0 / 5
94
تگهای خبر: آموزش , تئاتر , جشنواره , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لباس دونی