نیمه دوم شهریور در مجموعه شهر آفتاب؛

نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه و صنایع وابسته

نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه و صنایع وابسته

لباس دونی: اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه و صنایع وابسته نیمه دوم شهریور در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار می شود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه و صنایع وابسته یک رویداد ۴ روزه است که از ۱۷ تا ۲۱ شهریور در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب انجام می شود. هدف از برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه، نخ و صنایع وابسته آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات بروز تولید نخ و پارچه است.
این رویداد محصولاتی مانند ماشین آلات ریسندگی و بافندگی، مواد اولیه، منسوجات، گلدوزی و منسوجات خانگی و غیره را در صنعت نساجی، پارچه و نخ به نمایش می گذارد.
نمایشگاه یاد شده به سبب دارا بودن محصولات متنوع، هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان، بستر اطلاع رسانی برای ارائه و یادگیری تازه ترین روندهای این صنعت است. در این نمایشگاه، شرکت کنندگان می توانند تازه ترین تکنولوژی ها، محصولات و خدمات در رابطه با صنعت نساجی را ببینند. همچنین، این نمایشگاه فرصتی برای برقراری ارتباطات تجاری و تبادل اطلاعات بین شرکت های مختلف است.
در نمایشگاه پارچه و صنایع وابسته تهران شرکت های مختلف از سرتاسر جهان تازه ترین محصولات نساجی خود در حوزه منسوجات خانگی و صنعتی و آخرین دستاوردهای تکنولوژی در حوزه ماشین آلات نساجی را در معرض دید علاقمندان می گذارند.
این نمایشگاه برای حضور دست اندرکاران صنعت نساجی همچون تولیدکنندگان پوشاک و منسوجات خانگی و همین طور تولیدکنندگان نخ و عرضه کنندگان مواد اولیه و الیاف است تا ارتباطی نزدیک تر و عمیق تر با یکدیگر برقرار کنند و به توسعه کسب وکار خود در حوزه تولید نخ و پارچه کمک کنند.
علاقمندان برای حضور در این نمایشگاه می توانند از ۱۷ تا ۲۱ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب مراجعه کنند.


منبع:

1402/06/20
12:19:12
5.0 / 5
166
تگهای خبر: تخصص , خدمات , ماشین , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لباس دونی