با سفر به چین؛

علامتی در رویداد جوانان کشورهای عضو سازمان شانگهای شرکت می کند

علامتی در رویداد جوانان کشورهای عضو سازمان شانگهای شرکت می کند

لباس دونی: مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت شرکت در رویداد جوانان کشورهای عضو سازمان شانگهای چین به این کشور سفر می کند.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری و معاون وزیر آموزش وپرورش به عنوان نماینده جوانان جمهوری اسلامی ایران در رویداد بین المللی جوانان کشورهای عضو سازمان شانگهای چین حضور پیدا می کند.
این رویداد از طرف رهبران ملی چین بنیان نهاده شده است تا بستری برای تقویت ارتباطات و همکاری فیمابین سازمان ها، جوانان و رهبران در کشورهای عضو سازمان شانگهای و ارتقای توسعه مشترک جوانان را فراهم آورد.
موضوع امسال این رویداد یک هفته ای، پرورش جوانان و خلق آینده ای بهتر است. در طول این رویداد مجمع بین المللی فرهنگی جوانان و مجمع توسعه جوانان سازمان همکاری شانگهای با هدف انجام گفت وگوهای جوانان و به اشتراک گذاری تجربه های کاری کشورهای سازمان همکاری شانگهای انجام می شود.
در زمان برگزاری این رویداد، مدیران و مسئولان حاضر، جلسه هایی در مورد موضوع هایی همچون تبادل داده ها و یادگیری متقابل میان تمدن ها، نوآوری فرهنگی، همکاری اقتصادی، تجاری و صیانت از محیط زیست و همین طور کار جوانان خواهند داشت.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز باتوجه به نزدیکی فعالیت کانون به اهداف این سازمان به همراه دو مدیرکل کانون پرورش فکری، در این رویداد بین المللی حضور یافته و به ایراد سخنرانی در مورد توسعه توانمندهای جوانان و اقدام های نوآورانه خواهد پرداخت.
شورای سران کشورهای عضو سازمان شانگهای با همراهی فدراسیون جوانان چین، این رویداد را از ۷ تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۶ تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۲) در دانهوانگ استان گانسو و چینگدائو استان شاندونگ برگزار می نماید.

1402/06/19
12:07:20
5.0 / 5
250
تگهای خبر: آموزش , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس دونی