توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای؛

موکب بازی های کامپیوتری در پیاده روی اربعین برپا شد

موکب بازی های کامپیوتری در پیاده روی اربعین برپا شد

به گزارش لباس دونی، موکب بازی های کامپیوتری توسط بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در مراسم پیاده روی اربعین برگزار شده است.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، بنیاد ملی بازی های کامپیوتری همچون سال قبل همزمان با برگزاری پیاده روی اربعین با برگزاری موکب در کربلای معلی به معرفی بازی های ایرانی اسلامی ویژه کودکان، نوجوانان و خانواده ها کرده است.
این موکب که در شارع سدره کربلا برپا شده، ضمن عرضه بازی های ایرانی اسلامی، فرصت انجام این بازی ها برای کودکان و نوجوانان حاضر در پیاده روی اربعین هم فراهم گشته است.
بازی هایی با مبحث واقعه عاشورا، حوزه مقاومت و موکب داری همچون بازی های ساخته شده در استودیوهای بازی سازی ایرانی هستند که در موکب بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در شهر کربلا عرضه شده و امکان انجام این بازی ها برای زائرین وجود دارد.
همچنین در این موکب خدمات مشاوره ای در حوزه سواد بازی به خانواده ها و والدین عرضه می شود. این موکب از ۱۱ تا ۱۵ شهریور در شارع سدره کربلا برپاست.
بنیاد ملی بازی های کامپیوتری سال قبل هم با برگزاری موکب و ایستگاه بازی در مراسم پیاده روی اربعین به معرفی بازی های ایرانی اسلامی پرداخت.


منبع:

1402/06/18
13:44:42
5.0 / 5
359
تگهای خبر: خدمات , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لباس دونی