با هدف حمایت از خلاقان مد و پوشاك؛

فراخوان نوآوری ها و فناوری های عصر جدید پوشش اسلامی

فراخوان نوآوری ها و فناوری های عصر جدید پوشش اسلامی

لباس دونی: به گزارش لباس دونی، فراخوان نوآوری ها و فناوری های عصر جدید پوشش اسلامی، ایرانی توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیاد ریاست جمهوری منتشر گردید.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، فراخوان نوآوری ها و فناوری های عصر جدیدِ پوشش اسلامی، ایرانی با هدف پشتیبانی از خلاقان حوزه مد و پوشاک اسلامی توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری منتشر گردید.
این فراخوان با هدف شناسایی، به هم رسانی و پشتیبانی از فعالان زیست بوم نوآوری و خلاق حوزه مد و پوشاک اسلامی، ایرانی با رویکرد اقتصاد دانش بنیان و همینطور احصای چالش ها و ایده های خلاق این حوزه در جهت توسعه زنجیره ارزش مُد و پوشاک ایرانی، اسلامی انتشار یافته است.
محورهای فراخوان شامل نوآوری و روزآمدی طراحی پوشاک و منسوجات، نگاه خلاقانه در طراحی محصول و لباس اقوام، ترویج و آموزش به وسیله کاراکترسازی و الگوسازی، بازارپردازی و استفاده از زنجیره صنایع خلاق، هوش مصنوعی (فناوری های دیجیتال و نوظهور)، دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی و فروش) و پوشاک سلامت محور است.
شرکت ها، طراحان، کنشگران و فعالین عرصه مد و پوشاک اسلامی، ایرانی تا ۱۵ شهریور فرصت دارند تا در این فراخوان شرکت نمایند.
علاقمندان برای ثبت نام در این فراخوان می توانند به درگاه معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان به نشانی www.isti.ir رجوع کنند.


منبع:

1402/06/09
13:21:37
5.0 / 5
218
تگهای خبر: آموزش , پوشش , طراحی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لباس دونی