در حوزه هنری؛

نفرات برتر نخستین رویداد مد و رسانه

نفرات برتر نخستین رویداد مد و رسانه

به گزارش لباس دونی، نخستین رویداد مد و رسانه، استعدادهای برتر خویش را در حوزه هنری شناخت.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، نخستین رویداد مد و رسانه؛ پیش رویداد دوازدهمین جشنواره مد و لباس فجر، به دبیری مهسا فرزان، در سالن سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی و با توضیحات مقدماتی دبیر رویداد در رابطه با اهمیت مد و رسانه در فرهنگ کشور شنبه ۲۴ تیر راه اندازی شد.
گام پایانی و اختتامیه نخستین رویداد مد و رسانه (رستا) هم در حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد و برندگان بخش های مختلف این رویداد معرفی گشتند.
شرکت کنندگان این رویداد در قسمت های مختلفی همچون طراحی، خبرنگاری، برندینگ، عکاسی و کلیپ سازی و محتوای مجازی، با راهنمایی و هدایت منتورها، برای رسیدن به محصول نهایی، باهم رقابت کردند؛ در آخر خروجی های هر بخش توسط داوران مورد ارزیابی قرار گرفت.
مراسم اختتامیه در سالن سوره برگزار شد؛ ابتدا مهسا فرزان، دبیر رویداد در رابطه با اهمیت رسانه در صنعت مد و جایگاه مغفول مانده رسانه در تولید محصولات اسلامی صحبت کرد و سپس کلیپ نظرات منتورهای رویداد پخش گردید.
همچنین فرشید مهدی پور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان سخنران این اختتامیه حضور داشت و پیرامون موضوعات رسانه و تولیدات رسانه ای در صنعت مد صحبت داشته و این مورد را از جوانب مختلف بررسی کردند.
در پایان مراسم اختتامیه، شرکت کنندگانی که در قسمت های مختلف رویداد حائز بیشترین امتیاز شده، جوایز خویش را دریافت نمودند.
نفیسه میرزایی، مرضیه ساجدیان، مریم فتحی، دارنج، مریم محمدی، زراعت پور، رنجبر، فاطمه توکلی، شهرابی و جمالی در رویداد رسانه و در قسمت خبر عطیه علیزاده و مرضیه انوشه بعنوان برگزیده معرفی گشتند.


منبع:

1402/04/31
18:21:16
5.0 / 5
199
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لباس دونی