برای تولید پوشاك عفیفانه انجام شد؛

اختصاص وام ۳۰۰ میلیاردریالی به طراحان و تولیدکنندگان

اختصاص وام ۳۰۰ میلیاردریالی به طراحان و تولیدکنندگان

به گزارش لباس دونی، برپایه مذاکرات کارگروه مدولباس و یک بانک، پرداخت وام ۳۰۰ میلیاردریالی به طراحان و تولیدکنندگان برای تولید پوشاک عفیفانه اختصاص پیدا کرد.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، بر مبنای مذاکرات صورت گرفته بین کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک با هدف کاهش قیمت تمام شده برای طراحان و تولیدکنندگان لباس که در حوزه عفاف و حجاب فعالیت می نمایند، در مجموع ۳۰۰ میلیاردریال وام قرض الحسنه به این فعالان پرداخت می کند.
در حاشیه جلسه امضای تفاهمنامه بین کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران در روز دوشنبه ۱۹ تیر، تسهیلات ویژه ای برای طراحان و تولیدکنندگان حوزه عفاف و حجاب دارای مجوز در نظر گرفته شد.
سید مجید امامی دبیر شورای فرهنگ عمومی و مسئول کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اظهار داشت: این تفاهمنامه با نگاهی حامیانه، برای رشد و جان گرفتن باردیگر طراحان و تولیدکنندگان حوزه مد و لباس طراحی شد. اما افزون بر آن بمناسبت روز عفاف و حجاب، مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران تمهیدی اندیشیدند تا از طراحان و تولیدکنندگان این حوزه که دارای مجوز بوده و مورد تأیید کارگروه ساماندهی مد و لباس هستند، وام های ویژه، آسان و قابل توجهی برای تأمین مواد اولیه و به منظور کاهش قیمت تمام شده برای این تولیدکنندگان پرداخت گردد.
وی اضافه کرد: فراخوان ثبت نام و ضوابط دریافت این وام های ویژه، در اولین فرصت توسط درگاه های رسمی کارگروه ساماندهی مد و لباس اعلام خواهد شد.
همچنین سید سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار داشت: این وام ها تا سقف ۳ میلیاردریال برای هر شخص حقیقی و به صورت قرض الحسنه و بر مبنای ضوابط و مقررات اجرایی بانک پرداخت می شود. وام های یاد شده برای هر فرد رسمی مورد تأیید کارگروه ساماندهی مد و لباس و معرفی شده از جانب این کارگروه قابل پرداخت می باشد.


منبع:

1402/04/24
11:29:02
5.0 / 5
237
تگهای خبر: طراحی , لباس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لباس دونی