با حضور بیش از ۱۲۰ تولیدكننده؛

افتتاح دومین نمایشگاه صنعت اسباب بازی

افتتاح دومین نمایشگاه صنعت اسباب بازی

لباس دونی: لباس دونی: دومین نمایشگاه صنعت اسباب بازی امروز چهارشنبه ۳۱ خرداد با بیش از ۱۲۰ تولیدکننده راه اندازی شد.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، دومین نمایشگاه صنعت اسباب بازی امروز چهارشنبه ۳۱ خرداد با بیشتر از ۱۲۰ تولیدکننده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب راه اندازی شد.
«نمایشگاه ایرانتویکس ۱۴۰۲»؛ دومین نمایشگاه صنعت اسباب بازی، برای عرضه آخرین توانایی ها و تولیدات صنعت اسباب بازی در کشور، به همت انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران، در مجموعه نمایشگاهی «شهر آفتاب» تهران برگزار می گردد.
دومین نمایشگاه تخصصی «ایرانتویکس» با عنوان نمایشگاه تخصصی اسباب بازی و صنایع وابسته در بیشتر از ۵ هزار متر فضای نمایشگاهی، از امروز ۳۱ خرداد تا ۳ تیر ماه سالجاری برگزار می شود.
در این دوره از این رویداد ۱۲۰ تا ۱۵۰ برند تولیدکننده اسباب بازی در کشور گرد هم خواهند آمد تا دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و فرصت های خود را در جهت پیشبرد اهداف صنعتی، توسعه بدهند.
این نمایشگاه به منظور تبادل نظر اهالی این صنعت برگزار می شود و مخاطبان آن، تصمیم گیران این حوزه و فعالان این صنعت هستند و زمینه ای برای فروش محصولات وجود ندارد.
دومین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی و صنایع وابسته «ایرانتویکس» در حوزه های مختلفی هم چون عروسک، بازی های فکری و رومیزی، پازل، بازی های چوبی و بازی های آموزشی، از ۳۱ خرداد تا ۳ تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب، واقع در تهران، بزرگراه خلیج فارس برگزار می گردد.

1402/04/01
20:09:04
5.0 / 5
209
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لباس دونی