علامتی با لباس دونی مطرح كرد؛

همکاری کانون پرورش فکری با چین، سوریه و نیکاراگوئه مد نظر است

همکاری کانون پرورش فکری با چین، سوریه و نیکاراگوئه مد نظر است

به گزارش لباس دونی، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اظهار داشت: توسعه همکاری در زمینه تجربیات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای چین، سوریه و نیکاراگوئه در دستور کارمان قرار گرفته است.حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به توسعه همکاری در زمینه تجربیات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای مختلف اظهار داشت: کانون درصدد است تا در بخش بین الملل اقدامات مؤثری را انجام دهد که یکی از این اقدامات توسعه همکاری در زمینه تجربیات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای چین، سوریه و نیکاراگوئه بوده که در دستور کارمان قرار گرفته است.
وی افزود: یکی از دلیلهای توسعه همکاری با کشورهای چین، سوریه و نیکاراگوئه به علت سفرهای وزرای آموزش وپرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیدار آنها با همتای خود است که در این سفرها صحبت هایی شده است.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اظهار داشت: سفیر چین در کانون پرورش فکری کودکان حضور داشت و در این حضور و ملاقات، مذاکراتی انجام شد. همین طور در کانون نمایشگاه های مختلفی در زمینه بین الملل برگزار می نماییم تا بتوانیم ارتباطات فرهنگی و ادبی در زمینه کودک و نوجوانان را تقویم نماییم. در این نمایشگاه ها شاهد حضور سفرای کشورهای مختلف هستیم.
وی اضافه کرد: تلاش مان را خواهیم کرد تا در نمایشگاه بولونیا که در کشور ایتالیا برگزار می شود، حضور مؤثری داشته باشیم و در امتداد تقویت روابط و تجربیات اقدامات مناسبی انجام دهیم.


منبع:

1401/12/27
08:28:51
5.0 / 5
236
تگهای خبر: آموزش , سفر , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لباس دونی