توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای؛

شروع اردوی آموزش بازی سازی پیشرفته

شروع اردوی آموزش بازی سازی پیشرفته

لباس دونی: اردوی آموزش بازی سازی پیشرفته در استان بوشهر از یکشنبه 23 بهمن شروع شده و تا 28 بهمن ادامه دارد.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، استان بوشهر از روز ۲۳ بهمن میزبان رویداد استعدادیابی انستیتو ملی بازی سازی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری شده و این رویداد برای نخستین بار در سطح بازی سازی پیشرفته در این استان درحال برگزاری است.
اردوی آموزش بازی سازی پیشرفته استان بوشهر در ادامه برنامه ریزی انستیتو ملی بازی سازی برای کشف استعدادهای ناشناخته صنعت بازی در مناطق مختلف کشور و تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز این صنعت، از ۲۳ بهمن شروع شده است و تا ۲۸ بهمن در مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس انجام می شود.
این رویداد که با همکاری پارک علم و فناوری، بنیاد ملی نخبگان، سازمان آموزش وپرورش و کانون پرورش فکری و نوجوانان استان بوشهر درحال برگزاری بوده شامل ۵۰ ساعت آموزش بازی سازی پیشرفته بصورت رایگان است.
نشر بازی در گوگل پلی و بررسی داده های تحلیلی، آمار و احتمالات در طراحی بازی، مبانی هنری و روایت، بهینه سازی خروجی و مسیریابی همچون سرفصل های آموزشی در این دوره است.
شرکت کنندگان در این اردو نیز بعد از اتمام پروسه آموزش ها در قالب مسابقه بازی‏ سازی (گیم جم) به رقابت با یکدیگر می پردازند.
همچنین دوره مقدماتی این رویداد از ۱۰ تا ۱۴ آذرماه در این استان برگزار شده بود.

1401/12/02
08:10:20
5.0 / 5
186
تگهای خبر: آموزش , تخصص , طراحی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لباس دونی