همزمان با دهه فجر؛

ساواکی ها به بازار سرگرمی بچه ها آمدند

ساواکی ها به بازار سرگرمی بچه ها آمدند

به گزارش لباس دونی، بازی و سرگرمی ساواکی ها توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین تولید شد و همزمان با دهه فجر از راه رسید.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، سرگرمی «ساواکی ها» اخیرا توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین تولید و همزمان با دهه فجر به بازار عرضه شده است. این سرگرمی از گروه سرگرمی های دورهمی و نقش آفرینی بوده و برای گروه سنی بالای ۱۲ سال طراحی شده است.
در این بازی، هر بازیکن در یکی از سه گروه «مردم»، «ساواکی» و یا «مبارزان» به صورت مخفی نقشی را پذیرفته و می بایست هم گروههای خویش را در بازی پیدا کرده و با خود همراه کنند. جدال اصلی این بازی بین گروه «ساواکی ها» و «مبارزان» است.
در معرفی این سرگرمی آمده است: انقلاب اسلامی ایران بزرگ ترین تحول قرن گذشته است که با ارزش های اصیل و ناب اسلامی به دنیا معرفی شده است. این انقلاب با عشقی که مردم به احیای ارزش های اسلامی داشتند، به پیروزی رسید.
به همین دلیل «انقلابی ارزشی» شناخته می شود و نشر و بسط ارزش های انقلاب اسلامی در جامعه اهمیت زیادی دارد. در راه پیروزی انقلاب اسلامی گروه ها و اقشار مختلفی با رهبری امام خمینی (ره) متحد شدند و بر ضد ظلم و طاغوت مبارزه کردند.
سرگرمی «ساواکی ها» برای آشنایی کودکان و نوجوانان امروز با مسیر پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری موزه عبرت، از جانب اداره کل سرگرمی های سازنده و بازی های کامپیوتری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طراحی و درحال تولید است.


منبع:

1401/11/19
11:10:25
5.0 / 5
257
تگهای خبر: طراحی , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لباس دونی