امامی خبر داد؛

برگزاری بزرگترین نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک از ۱۴دی به صورت ضربتی

برگزاری بزرگترین نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک از ۱۴دی به صورت ضربتی

به گزارش لباس دونی، رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس اظهار داشت: بزرگترین نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک از ۱۴ دی با حضور بیشتر از ۱۵۰ تولیدکننده ایرانی در سالن چهل سرای مصلی امام خمینی(ره) برگزار می گردد.سیدمجید امامی رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به برگزاری بزرگترین نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک در سرتاسر کشور اظهار داشت: بزرگترین نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک اسلامی - ایرانی و کالای حجاب را با هدف تأمین نیازهای پوشاک مردم در چارچوب طرح «صاعد» به مدت بیشتر از ۶۰ روز در سالن شماره ۳ چهل سرا واقع در ضلع جنوبی مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک، یک اقدام ضربتی است که از ۱۴ دی به مدت حدود دو ماه و با حضور بیشتر از ۱۵۰ غرفه و ۱۵۰ تولیدکننده برگزار می گردد.
رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در ادامه اظهار داشت: بیشتر از ۱۵۰ تولیدکننده پوشاک ایرانی اسلامی و حجاب با تخفیف ها و تسهیلات ویژه در یک محیط خانوادگی برای همه اعضای خانواده، صنایع فرهنگی ایرانی را عرضه می کنند. اجناس باکیفیت بالایی خواهد بود و شهروندان تهرانی می توانند از ساعت ۱۰ بامداد تا ۱۰ شب به این نمایشگاه بزرگ سر بزند و خریدهای خویش را انجام دهند.
وی در انتها اظهار داشت: در کنار این نمایشگاه تلاش خواهیم کرد زمینه های بسیار خوبی برای شکل دهی مراکز تجمعی و مراکز بزرگ خرید کالای حجاب در تهران و استان ها را فراهم نماییم، قولی از یکسال پیش داده ایم و به حمدالله با همکاری یکی از بانکهای بزرگ کشور این زمینه را برای شکل گیری پلاسکوی حجاب انجامش خواهیم داد که خبر قطعی آن طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1401/10/10
11:12:42
5.0 / 5
434
تگهای خبر: خرید , كیفیت , لباس , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لباس دونی