با حكم حاجی هاشمی؛

سرپرست معاونت کسب و کار بنیاد ملی بازی های کامپیوتری انتخاب شد

سرپرست معاونت کسب و کار بنیاد ملی بازی های کامپیوتری انتخاب شد

به گزارش لباس دونی، علیرضا فراهانی با حکم مدیرعامل بنیاد ملی بازی های کامپیوتری بعنوان سرپرست معاونت تنظیم گری و کسب و کار این بنیاد انتخاب شد.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، محمدامین حاجی هاشمی مدیرعامل بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، با صدور حکمی علیرضا فراهانی را بعنوان سرپرست معاونت تنظیم گری و کسب و کار این بنیاد منصوب نمود.
تدوین و بروزرسانی نظام نامه های فرهنگی و رده بندی سنی و نظارت بر اجرای آنها و قوانین مربوطه و همینطور دیده بانی از زیست بوم صنعت، هنر رسانه بازی های کامپیوتری برای ایجاد اطمینان از سلامت، توسعه، ارتقا و رونق فعالیتهای فرهنگی و اقتصادی از مهم ترین وظایف علیرضا فراهانی در این معاونت تازه تأسیس ذکر شده است.
محمد امین حاجی هاشمی مدیرعامل بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در این حکم، تلاش جهت شکل گیری فضای تعاملی با تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان محصولات سرگرمی های دیجیتال در قالب نظارت مؤثر، ارزیابی های توانمندساز و حمایت و مشاوره های اثربخش همچون اقدامات لازم برای نیل به اهداف فوق دانسته است. وی همینطور اظهار امیدواری کرده که معاونت تنظیم گری و کسب و کار بنیاد در این راه موفق باشد.
علیرضا فراهانی سرپرست معاونت تنظیم گری و کسب و کار بنیاد ملی بازی های کامپیوتری کارشناس ارشد کارآفرینی و مدرس دانشگاه است، مدیر مارکتینگ اینترنت کودک و نوجوان همراه اول و طراحی نظام نامه جامع رده بندی محتوایی بخشی از سوابق او است.


منبع:

1401/10/09
13:48:29
5.0 / 5
272
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لباس دونی