توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای؛

تیم های برتر در آموزش تخصصی بازی سازی تسهیلات می گیرند

تیم های برتر در آموزش تخصصی بازی سازی تسهیلات می گیرند

لباس دونی: لباس دونی: تسهیلات ویژه ای به تیم های برتر بوشهری برای آموزش تخصصی بازی سازی از طرف بنیاد ملی بازی های کامپیوتری ارائه می شود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، هفتمین رویداد استعدادیابی انستیتو ملی بازی سازی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در استان بوشهر با معرفی تیم های برتر این رویداد به کارخود تمام کرد.
اردوی آموزش بازی سازی بوشهر در ادامه برنامه ریزی انستیتو ملی بازی سازی برای کشف استعدادهای ناشناخته صنعت بازی در مناطق مختلف کشور و تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز این صنعت با حضور حدود ۱۰۰ نفر از علاقه مندان به آموزش بازی سازی در دانشگاه خلیج فارس این استان اجرا شد.
این رویداد ۵ روزه در ۳ روز اول خود به آموزش فشرده بازی سازی با حضور مربیان حوزه فنی بازی سازی به شرکت کنندگان اختصاص پیدا کرد. در دو روز پایانی این رویداد نیز مسابقه ساخت بازی در قالب گیم جم انجام شد که طی آن شرکت کنندگان در رویداد در قالب ۱۳ تیم به رقابت با یکدیگر پرداختند.
در پایان و بر طبق آرای داوران تیم های پرتغال، جم ۱ و آپا به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.
براساس برنامه ریزی انستیتو ملی بازی سازی علاوه بر اختصاص تخفیف ۹۰ درصدی برای تیم اول، ۸۰ درصدی برای تیم دوم و ۷۰ درصدی برای تیم سوم بمنظور شرکت در دوره های تخصصی بازی سازی، تمامی شرکت کنندگان در این رویداد نیز از تخفیف ۱۰۰ درصدی ثبت نام در دوره های مبانی بازی سازی انستیتو ملی بازی سازی برخوردار خواهند شد.


منبع:

1401/10/04
11:35:59
5.0 / 5
391
تگهای خبر: آموزش , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لباس دونی