توسط كانون پرورش فكری؛

برنامه های چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش

برنامه های چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش

به گزارش لباس دونی، برنامه های چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش توسط اداره کل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام گردید.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، در جهت برگزاری چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش، اداره کل آموزش و پژوهش با هدف ارتقا سطح علمی همکاران علاقه مند، نشست های تخصصی و ترویجی را با مشارکت استانهای مازندران، سمنان، تهران، خوزستان، کرمانشاه و فارس از تاریخ ۱۹ تا ۲۴ آذر به صورت حضوری و آنلاین برگزار می نماید.
برهمین اساس روز شنبه ۱۹ آذر ساعت ۱۰ تا ۱۲ نشست تخصصی «تفکر پژوهشی و فلسفه برای کودکان» با حضور یحیی قائدی و دکتر نگین صدری زاده به میزبانی ستاد، ساعت ۱۳ تا ۱۵ نشست تخصصی «مسأله پژوهی کودک و نوجوان در عصر دیجیتال» با حضور سعید حسام پور و دکتر محبوبه البرزی به میزبانی استان فارس برگزار می گردد.
در این روز نمایشگاه آثار پژوهشی و بازی پژوهی هم در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران راه اندازی شد.
اولین نشست روز یکشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۰ تا ۱۲ با عنوان «نشست ترویجی در قسمت جستارنویسی (ارائه آثار اول، دوم و سوم)» با حضور میثم متاجی (داور) به میزبانی ستاد و ساعت ۱۳ تا ۱۵ نشست تخصصی «آشنایی با بایدها و نبایدهای جستارنویسی» با حضور دکتر مریم شریف نسب به میزبانی استان تهران برگزار و در این برنامه از دکتر اقبال قاسمی پویا هم تجلیل خواهد شد.
در روز سوم همزمان با دوشنبه ۲۱ آذر به میزبانی ستاد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ نشست تخصصی «مسأله شناسی در حوزه کودک و نوجوان و الزامات آن» با حضور دکتر ابراهیم غلامپور آهنگر برگزار می گردد. همینطور استان خوزستان نشست تخصصی «بررسی تاثیر آموزش تئاتر بر یادگیری مهارت های زندگی در دوره کودکی و نوجوانی» را ساعت ۱۳ تا ۱۵ با حضور دکتر سیاوش طیب طاهر برگزار می نماید.
روز سه شنبه ۲۲ آذر هم نشست تخصصی «تفکر مراقبتی و کنترل تعارض در نوجوانان» با حضور دکتر مهرنوش هدایتی از جانب ستاد و نشست ترویجی در قسمت تحلیل آثار اقدام پژوهی (ارائه آثار اول، دوم و سوم)» با حضور دکتر نزهت اکبری فر (داور) برگزار می گردد.
برگزاری کارگاه پژوهش اعضا از جانب محبوبه اسپیدکار، یک مربی در قسمت کودک، یک مربی در قسمت نوجوان و برخی از اعضا هم روز چهارشنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار می گردد.
همچنین در این روز آئین پایانی ویژه برنامه های هفته پژوهش همراه با نشست مدیرعامل کانون با نوجوانان پژوهشگر برگزار می گردد.
آخرین برنامه از ویژه برنامه های هفته پژوهش کارگاه آموزشی کارآفرینی فرهنگی است که استان کرمانشاه ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز پنجشنبه ۲۴ آذر برگزار می نماید.
چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۱۹ تا ۲۳ آذر ۱۴۰۱ با شعار «مساله شناسی کودک و نوجوان، افق روشن آینده» برگزار می گردد.


منبع:

1401/09/26
08:16:40
5.0 / 5
289
تگهای خبر: آموزش , تئاتر , تخصص , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لباس دونی