در طرح ملی سكو ؛

بازی سازان بازی های موبایلی حوزه کودک و نوجوان حمایت می شوند

بازی سازان بازی های موبایلی حوزه کودک و نوجوان حمایت می شوند

به گزارش لباس دونی، در طرح ملی سکو، از بازی سازان بازی های موبایلی حوزه کودک و نوجوان حمایت می شود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، طرح ملی پشتیبانی از کسب و کارهای خرد فعال در حوزه کودک با نام «سکو» با همکاری صندوق پژوهش و فناوری سپهر و حوزه هنری کودک و نوجوان و مشارکت بنیاد ملی بازی های کامپیوتری اجرا می شود.
این طرح در جهت پشتیبانی از تولیدات و تقویت کسب و کارهای داخلی و به منظور فعال سازی مراکز فرهنگی هنری کودک و نوجوان اجرا می شود و بازی سازان بازی های موبایلی حوزه کودک و نوجوان هم می توانند با ثبت نام و ارسال طرح نامه خود در چارچوب تسهیلات قرض الحسنه مورد حمایت طرح «سکو» قرار گیرند.
متقاضیان می توانند با سرفصل هایی همچون تکمیل و ارتقا محصولات در موضوعات مورد حمایت، توسعه زیرساخت تولید محصولات در موضوعات مورد حمایت، تولید محصولات و خدمات در موضوعات مورد حمایت، مورد حمایت طرح سکو قرار گیرند.
قالب های مورد حمایت این فراخوان شامل ساخت اپلیکیشن های تعاملی کودک و نوجوان، بازی های موبایلی و دیجیتال کودک و نوجوان، تولید و ساخت هدایای کودک، تولید و ساخت بازی های کودک و نوجوان، طراحی بازی های رومیزی و ساخت عروسک های بازی و نمایشی است.
همچنین متقاضیان جهت شرکت در فراخوان سکو می توانند پس مطالعه شرایط از کانال های ارتباطی مجموعه در پیام رسان های ایتا، بله و روبیکا به آدرس اینترنتی @sakko_ir و یا از راه سامانه صندوق سپهر به نشانی www.irsakko.ir ثبت نام و تا تاریخ ۳۰ آذر طرح نامه خویش را در موضوعات مطروحه ثبت کنند.
پس از داوری بر مبنای ضوابط اعلامی، و با نظر هیئت داوران و اولویت بندی متقاضیان و کسب و کارها، تسهیلات در چارچوب قرض الحسنه تا سقف ۵ میلیاردریال، سرمایه در گردش به ارزش ۳ میلیاردریال و وام تا سقف یک میلیاردریال عرضه می شود.


منبع:

1401/09/23
12:00:25
5.0 / 5
352
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لباس دونی