تا ۲۰ آبان؛

لیگ بازیهای دیجیتالی ایران آینده در باغ کتاب میزبان نوجوانان است

لیگ بازیهای دیجیتالی ایران آینده در باغ کتاب میزبان نوجوانان است

به گزارش لباس دونی، جشنواره ایران آینده که در باغ کتاب تهران درحال برگزاری است و تا ۲۰ آبان میزبان نخستین دوره لیگ بازی های دیجیتالی برنامه تلویزیونی بازی ویزیون است.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، جشنواره «ایران آینده» که در باغ کتاب تهران درحال برگزاری است، میزبان نخستین دوره لیگ بازی های دیجیتالی برنامه تلویزیونی «بازی ویزیون» در چارچوب رشته FIF22 ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال است.
جشنواره «ایران آینده» شامل چهار بخش اصلی بازی ها، غرفه ها، استیج و نمایش فیلم است و در قسمت بازی ها، بازی های حرکتی، بازی های رومیزی، برگزاری لیگ فیفا و بازی های کنسولی به مخاطبان این جشنواره عرضه شده است.
یکی از بخش های این جشنواره برگزاری لیگ فیفا توسط برنامه برنامه تلویزیونی بازی ویزیون و در آستانه جام جهانی قطر است. این مسابقات نخستین دوره لیگ بازی های دیجیتالی برنامه تلویزیونی بازی ویزیون است که در چارچوب رشته FIF22 ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال برگزار می گردد. برگزاری نشست های تخصصی با حضور نخبگان در موضوعات مختلف همچون صدمه شناسی گیم استریم و بازی های کامپیوتری از دیگر برنامه های جنبی این جشنواره است.
جشنواره «ایران آینده» همزمان با فرا رسیدن هفته ملی نوجوان توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری شبکه امید و سایر نهادهای فعال در حوزه نوجوانان از ۱۱ آبان شروع شده و تا ۲۰ آبان ادامه دارد. این جشنواره هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در باغ کتاب تهران برگزار می گردد.
امکان بازدید گروهی از ساعت ۹ تا ۱۵ هم وجود دارد و مدارس با هماهنگی با فرهنگ سراها می توانند به صورت گروهی در باغ کتاب تهران حاضر شوند.

1401/08/25
08:30:49
5.0 / 5
156
تگهای خبر: تخصص , جشنواره , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس دونی