قاضی زاده هاشمی:

پیگیری مصوبات ریاست جمهوری از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید است

پیگیری مصوبات ریاست جمهوری از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید است

به گزارش لباس دونی، مرکزی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه خانواده شهدا دلسوزان واقعی نظام اسلامی هستند اظهار داشت: پیگیری مصوبات ریاست جمهوری از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید است.


سیدامیرحسین قاصی زاده هاشمی روز پنجشنبه ۷ مهر در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ضمن اشاره به مسئولیت بنیاد شهید اظهار نمود: مسئولین بنیاد شهید در جهت شنیدن دغدغه ها و مشکلات همواره در میان خانواده معظم شهدا و مردم حضور دارند.
وی ادامه داد: پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان نمود: سفرهای استانی فرصتی مناسب برای با مردم بودن و آشنایی هرچه بیشتر با دغدغه ها و مشکلات جامعه است.
وی افزود: در جهت تکریم و آشنایی با مطالبات خانواده شهدا و سفرهای استانی، ایجاد میز خدمت در استان ها در دستور کار قرار دارد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی هم اظهار داشت: بخشی از ترویج جریان عظیم جهاد و شهادت در کشور و جهان اسلام برعهده بنیادشهید است.
وی ادامه داد: این جریان با کربلا و امام حسین(ع) و امام راحل شروع شده و اگر این پرچم بیفتد به معنای ذلت است چونکه این پرچم، پرچم افتخار و عزت است.
آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی بیان نمود: مجموعه بنیاد شهید و خانواده شهدا باید با قدرت این پرچم را حفظ کنند.
وی با اشاره به اینکه این جریان با عظمت باید در مقابل جریان های فتنه گر و آل سعود و... بایستد، اظهار داشت: یک بعد پیچ بزرگ تاریخ، جریان جهاد و شهادت است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه خانواده شهدا الگوساز و الهام بخش هستند اظهار داشت: این قشر باید برای ترویج فرهنگ ایثار شهدا به جامعه بخصوص نسل جدید بعنوان الگو معرفی شوند، این فرهنگ و هویت، بین المللی است و باید در جامعه تزریق شود.
استاندار مرکزی هم در این جلسه اظهار داشت: دولت دست به گریبان مشکلات زیادی از گذشته همچون در حوزه ایثارگری است.
فرزاد مخلص الائمه اضافه کرد: مردم از دولت انتظار دارند این مشکلات با همدلی و سرعت بیشتری رفع گردد.
منبع:

1401/07/07
12:23:51
5.0 / 5
2278
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لباس دونی