در فضای مجازی؛

نوشت افزارهای ایرانی توسط کانون پرورش فکری عرضه می شود

نوشت افزارهای ایرانی توسط کانون پرورش فکری عرضه می شود

لباس دونی: عرضه مستقیم نوشت افزارهای ایرانی در تارنمای دیجی کانون متعلق به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع شد.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، طرح ملی عرضه مستقیم نوشت افزارهای ایرانی با هدف ترویج زندگی سالم، عاری شدن سبد مصرفی نوشت افزار خانوار ایرانی از کالاهای نامطلوب، ارتقا ذائقه خانواده های ایرانی برای مصرف نوشت افزار تولید داخلی و بومی، توزیع مستقیم و بی واسطه نوشت افزار ایرانی (فروش از تولید به مصرف) و پشتیبانی از تولید داخلی اجرا می شود.
این طرح با همکاری وزارت آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی از روز ۲۵ مرداد شروع شده است.
بر همین اساس نوشت افزارهای ایرانی در سه گروه بسته دخترانه ابتدایی، بسته پسرانه ابتدایی و بسته متوسطه در تارنمای دیجی کانون به آدرس الکترونیکی digikanoon.ir به فروش می رسد.
در این زمینه متقاضیانی که مایل اند سفارش های شان در سراسر کشور قبل از شروع سال تحصیلی جدید در اختیارشان قرار بگیرد باید تا روز ۲۵ شهریور این سفارش ها را در سامانه ثبت کنند.
دیجی کانون؛ تارنمایی چند منظوره برای دسترس پذیر کردن فرآورده های متنوع فرهنگی مناسب کودکان و نوجوانان است. این سایت جامع اینترنتی فروشگاه آنلاینی است که علاقه مندان می توانند ضمن خریداری محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مانند کتاب، سرگرمی های سازنده، بازی و اسباب بازی، تولیدات دیگر ناشران و تولیدکنندگان را نیز در این سایت جست وجو کنند.
فروش محصولات مورد تأیید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این تارنما به شکلی است که علاقه مندان شاهد مجموعه ای از محصولات متنوع فرهنگی هستند.
در همین حال این سفارش ها بصورت ویژه و در یک بسته بندی مطلوب و استاندارد برای سفارش دهندگان ارسال می شود.

1401/06/12
18:36:46
5.0 / 5
411
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس دونی