نجفقلی حبیبی شمع تولد 81سالگی را خاموش کرد

نجفقلی حبیبی شمع تولد 81سالگی را خاموش کرد

لباس دونی: نجفقلی حبیبی، پژوهشگر حوزه فلسفه و مصحح نسخ، در برنامه ای با حضور معاون اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی و برخی از استادان و پژوهشگران فلسفه، شمع تولد هشتادویک سالگی خودرا خاموش کرد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، در گزارش این برنامه آمده است: در این برنامه که به میزبانیِ موسسه فرهنگی هنری خط سوم هنر و کافه فلسفه برگزار شد، برخی از اعضای هیئت علمی موسسه حکمت و فلسفه، محمدجواد جعفریان، معاون سازمان اسناد و کتابخانه ملی و نیکنام حسینی پور، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر حضور داشتند.
غلامحسین معصومی همدانی، شهرام پازوکی، غلامحسین جوادپور، بهمن پازوکی، حسین وفاپور، محمود شیخ و محمد آسیابانی همچون حاضران در این جلسه بودند.
در این جلسه صمیمانه هر کدام از حاضران به ذکر خاصیت های اخلاقی و کاری نجفقلی حبیبی و بیان خاطراتی از دوران حضور وی در دانشگاه علامه طباطبایی، دانشکده های الهیات و حقوق دانشگاه تهران و... پرداختند.
نجفقلی حبیبی متولد اول خرداد ۱۳۲۱ است. او تا کنون دو بار برگزیده جایزه کتاب سال شده و یک دوره هم دبیر علمی این جایزه بوده است. تاسیس و ریاست دانشگاه تربیت مدرس، ریاست دانشگاه علوم قضایی، ریاست دانشگاه علامه طباطبایی، نمایندگی مردم تهران در سومین دوره مجلس شورای اسلامی، و عضویت در هیئت امنای خانه کتاب ایران همچون سوابق مدیریتی اوست. نجفقلی حبیبی همین طور از سال ۱۳۹۴ تا کنون عضو هیئت امنای کتابخانه ملی ایران است.


منبع:

1401/03/05
16:28:01
5.0 / 5
284
تگهای خبر: نمایندگی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لباس دونی