بیانیه وزارت ارشاد برای روز قدس

بیانیه وزارت ارشاد برای روز قدس

لباس دونی: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه ای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه را برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.


به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن این بیانیه به شرح زیر است:
«روز جهانی قدس روز تبیین آرمان های عدالت خواهی و حق جویی آزادگان جهان بعنوان میراث جاودانه و ماندگار بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) اوج تبلور تقابل حق و باطل است.
ملت مظلوم فلسطین در هفت دهه گذشته جز ستمی ناروا و ظلمی مستمر بر پیکره خود ندیده و با آن که همیشه در چنبره استبداد صهیونیستی گرفتار بوده اما با مردمانی از جنس ایمان به «واعدوا لهم ماستطعتم بالقوه» و معنویت و مقاومتی استوار، پرچم عدالت خواهی را افراشته نگه داشته اند.
ملت بزرگ ایران اسلامی هم صدا با سایر ملت های آزاده در روز باشکوه قدس، با دل هایی آکنده از امید رهایی فلسطین مظلوم از سیطره پوشالی اسرائیل غاصب و همیشه منفور، با مشت های گره کرده، غریو اتحاد خود و فریاد مظلومیت مردمی ستمدیده را به گوش استبداد جهانی می رسانند تا ستمگران بدانند که جهان اسلام پشتوانه فلسطین است.
کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در امتداد هم پیمانی با فرمان تاریخی امام راحل عظیم الشّان و در ادامه اطاعت از ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای(مدظله العالی) همگام با آحاد ملت ایران در روز جهانی قدس و پاسداشت خون شهدای گرانقدر مقاومت، خصوصاً سردار دل ها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، برگ زرین دیگری از همراهی امت های اسلامی اقصی نقاط جهان در پشتیبانی از فلسطین و غضب بر رژیم صهیونیستی را رقم خواهند زد.
بر این باوریم که امروز مسئله فلسطین دغدغه بشری همه آزادی خواهان و عدالت جویان است و گرامی داشت روز قدس بارقه های امید پیروزی ملت فلسطین را زنده نگه می دارد».
منبع:

1401/02/07
18:27:10
5.0 / 5
676
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لباس دونی