جشن تولد هنرمندان فروردین چه می شود؟

آخرین وضعیت جسمی آهنگران در بیمارستان

آخرین وضعیت جسمی آهنگران در بیمارستان

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در تشریح آخرین وضعیت جسمی حسن آهنگران اظهار داشت: «احتمالا آقای آهنگران ظرف یک یا دو روز آینده از بیمارستان مرخص می شوند.»


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، حسن آهنگران هنرمند پیشکسوت در زمینه خوشنویسی است که مدتی پیش خبر بستری شدن وی در بیمارستان آیت الله گلپایگانی قم منتشر گردید.
سید عباس عظیمی با اشاره به این نکته که او احیانا یک یا دو روز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد، اظهار نمود: «آقای آهنگران در بیمارستان آیت الله گلپایگانی قم بستری هستند و در حاضر مراحل درمانی را دارند طی می کنند. علت بستری شدن ایشان هم عفونت پا به سبب بیماری دیابت است.»

او همین طور در پاسخ به این پرسش که آیا موسسه برای پشتیبانی از هنرمندانی که ساکن شهرستان هستند، محدودیت دارد یا خیر؛ اظهار داشت: «موسسه هیچ محدودیتی برای رسیدگی به امور هنرمندان در شهرستان ها ندارد. چه بسا ما از لحاظ رسیدگی و سایر موارد توجه بیشتری به هنرمندان شهرستانی در نوع خودمان داشته ایم.»

عظیمی افزود: «اعضای موسسه در هر کجای جغرافیای ایران که باشند، از لحاظ رسیدگی هیچ فرقی با هم ندارند. در ارتباط با اتفاقی که برای آقای آهنگران افتاد نیز نماینده موسسه سریعا به قم فرستاده شد و آنجا مستقر بود تا به وضعیت ایشان رسیدگی کند.»
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در آخر آگاهی داد که مراسم جشن تولد هنرمندان پیشکسوت متولد فروردین ماه به سبب تقارن با ماه مبارک رمضان در اردیبهشت و همزمان با تولد هنرمندان اردیبهشت ماهی برگزار می شود.

به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، حسن آهنگران هنرمند خوشنویسی است که به سبب عفونت پا در حال حاضر در بیمارستان بستری است و گفته می شود که چندان شرایط مساعدی برای سخن گفتن ندارد.
1401/01/23
10:41:23
5.0 / 5
315
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لباس دونی