وزیر ارشاد خبر داد:

تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیونی برای حوزه فرهنگی زرندیه

تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیونی برای حوزه فرهنگی زرندیه

لباس دونی: مرکزی وزیر ارشاد از تخصیص اعتبار 100 میلیون تومانی برای طرح های زیرساختی فرهنگی در زرندیه آگاهی داد.


محمدمهدی اسماعیلی ۱۹ اسفندماه در نشستی با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان زرندیه که در سالن جلسات اداره ارشاد زرندیه انجام شد اظهار نمود: اعتبار ویژه ای از وزارت خانه برای تکمیل پروژه های زیرساختی در زمینه فرهنگی و هنری شهرستان زرندیه خصوصاً پروژه نیمه کاره مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان تخصیص خواهد یافت.
وی ادامه داد: شهرستان های تازه تاسیس دارای محدودیت های خاص هستند. موارد مطرح شده در این جلسه در زمینه زیرساختی را پیگیری می نماییم و علاوه بر اعتبارات استانی از محل منابع وزارتی نیز در دستور کار قرار خواهیم داد.
اسماعیلی بیان کرد: برای پشتیبانی از موسسات قرآنی هم تصمیم گرفتیم بودجه را ۲ برابر نماییم و در صورت ارائه طرح اعتبار ویژه ای برای آنها در نظر گرفته خواهد شد و برای شهرستان زرندیه نیز ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار برای برنامه های فرهنگی اجرای طرح های زیرساختی تخصیص خواهیم داد و سایر خواسته های اهالی فرهنگ و هنر را در وزارتخانه پیگیری می نماییم.
وزیر ارشاد اضافه کرد: مردم با امید و انگیزه فراوان به دولت فعلی رویکرد مثبت نشان دادند و ما هم تلاش می نماییم مردم کشور و زرندیه از خدمات و کوشش های شبانه روزی دولت خدمتگزار منتفع شوند.
وی اشاره کرد: نباید در نزدیکی تهران شاهد این حجم از محرومیت در زمینه کارهای فرهنگی و هنری باشیم.
وی ادامه داد: ساوه باتوجه به فاکتورهای جمعیتی حتی شاید از زرندیه هم محرومتر باشد و ما تلاش خواهیم کرد به تقویت زیرساخت های فرهنگی و هنری این دو شهرستان کمک نماییم.
اسماعیلی بر تقویت ارتباط با هنرمندان اصرار کرد و اضافه کرد: هر مصوبه ای در مسافرت به ساوه در نظر گرفته شد بنا به مقتضیات شهرستان زرندیه برای این منطقه نیز در نظر خواهیم گرفت و در زمینه صندوق اعتباری هنر نیز مشکلات این شهرستان را برطرف خواهیم کرد.
اسماعیلی اشاره کرد: تلاش خواهیم کرد تا مردم از ثمرات کار جهادی و شبانه روزی دولت برخوردار شوند و دغدغه های اصحاب فرهنگ و هنر به حداقل برسد.
وی اشاره کرد: نباید در نزدیکی تهران محرومیت در زیر ساخت های فرهنگی شهرستانی چون زرندیه دیده شود.
منبع:

1400/12/21
12:08:28
5.0 / 5
428
تگهای خبر: خدمات , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لباس دونی