مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد:

واریز یک ماه مستمری فوق العاده برای هنرمندان

واریز یک ماه مستمری فوق العاده برای هنرمندان

به گزارش لباس دونی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: دومین مرحله واریز بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، برای 2 هزار و 690 نفر از اعضای صندوق در قالب طرح کمک مستمری عملیاتی شد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، سید مجید پوراحمدی، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با بیان این خبر اظهار داشت: در دومین مرحله واریز بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با هدف پشتیبانی از اعضای تحت پوشش برای ۲ هزار و ۶۹۰ نفر در قالب طرح کمک مستمری، کمک هزینه معیشتی به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان واریز شد.
رییس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر در ادامه اضافه کرد: بسته های حمایتی صندوق اعتباری در دو بخش بلاعوض و تسهیلات بانکی تعریف شده است که اولین مرحله آن به مناسبت شب یلدا به حساب متصل به هنرکارت اعضای صندوق اعتباری هنر واریز شد.
وی درباب شرایط دریافت کمک مستمری اظهار داشت: هنرمندانی که به سبب از کارافتادگی، بیماری یا کهولت سن قادر به تامین معاش نیستند و از محل دیگری نیز حقوق دریافت نمی کنند با تأیید شورای ارزشیابی هنرمندان کشور از طرف صندوق مقرری ماهانه دریافت می کنند که تعداد این عزیزان هم اکنون قریب به ۲ هزار و ۷۰۰ نفر است.

منبع:

1400/11/21
23:05:34
5.0 / 5
360
تگهای خبر: هزینه , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لباس دونی