با حضور رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها

مراسم بزرگداشت دکتر منوچهر محمدی در پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی

مراسم بزرگداشت دکتر منوچهر محمدی در پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی

به گزارش لباس دونی مراسم بزرگداشت استاد فرهیخته و دانشمند دکتر منوچهر محمدی با حضور ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی برگزار می شود.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، دکتر الهام ستاری رئیس اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی درباره برنامه های این پژوهشگاه به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: در دهه پنجم یا گام دوم انقلاب اسلامی لزوم «جهاد تبیین» و چرایی و چگونگی انجام این مورد با تبیین دقیق و تشریح مستند خیلی از حقایق و حقیقت های فکری، اعتقادی، سیاسی، تاریخی و فرهنگی با ابزارهای نشر و رسانه های مرجع و کارآمد برای نسل جوان و علاقمندان به انقلاب اسلامی ضروری می باشد. بنابراین در این ایام پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی با رویکرد پژوهشی و فرهنگی برنامه هایی در بزرگداشت ایام الله دهه فجر تدارک دیده که این برنامه ها در چارچوب های مختلف همچون سلسله نشست های تخصصی، میزگرد با موضوعات علمی در رابطه با انقلاب اسلامی دیده شده است.
وی اظهار نمود: پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ با حضور ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مراسم بزرگداشت استاد فرهیخته و دانشمند دکتر منوچهر محمدی را برگزار خواهد نمود.
بنابر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی، دکتر ستاری اضافه کرد: همینطور از آثاری که با محوریت پژوهشکده های " فرهنگ و دین"، "علم و دین" و "مطالعات معارف اسلامی" صورت گرفته، رونمایی خواهد شد.

منوچهر محمدی متولد سال ۱۳۱۸ در کرمان و عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است. «تحلیلی بر انقلاب اسلامی»، «انقلاب اسلامی در مقایسه با انقلاب های فرانسه و روسیه»، «انقلاب اسلامی، زمینه ها و پیامدها»، «ضربه پذیری منافع امنیتی ایالات متحده آمریکا»، «انقلاب اسلامی و نظام جهانی»، «انقلاب اسلامی در بین انقلاب های بزرگ جهان»، «بیداری جهان اسلام»، «رابطه امام خمینی(ره) و مردم در انقلاب اسلامی»، «تحلیلی بر کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲»، «مصدق در گذر تاریخ»، «نظم نوین جهانی از نگاه سیاستمداران خارجی» و «علل و عوامل بروز جنگ تحمیلی» همچون کتاب های منوچهر محمدی هستند.
منبع:

1400/11/17
13:51:10
5.0 / 5
366
تگهای خبر: تخصص , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس دونی