احمدرضا دانش مدیر مجتمع سینمایی فرهنگ تهران شد

احمدرضا دانش مدیر مجتمع سینمایی فرهنگ تهران شد

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در حکمی «احمدرضا دانش» را بعنوان مدیر مجتمع سینمایی فرهنگ تهران منصوب نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایرنا از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در حکم سید مهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی خطاب به احمدرضا دانش آمده است: نظر به سوابق و تجربیات ارزندهٔ جناب عالی در عرصه فرهنگ، رسانه و سینما به سبب این حکم بعنوان «مدیر مجتمع سینمایی فرهنگ» منصوب می شوید.
در این حکم تاکید شده است: در این راستا برنامه ریزی و ارائه طرح ها و اجرای مجدانه آنها در جهت چشم انداز نوین بنیاد سینمایی فارابی با بهره گیری از ظرفیت های بالفعل و بالقوه مجتمع فرهنگ و سایر سالن ها و زیرساخت های اکران و فرهنگی بنیاد و ارتقای کارهای این مجتمع فرهنگی و هنری باتوجه به ماموریت های پیش بینی شده از طرف بنیاد سینمایی فارابی مورد انتظار است.
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی ابراز امیدواری کرد که مدیر جدید مجتمع سینمایی تهران با توکل به خدای متعال و تعامل با اهالی سینما در جهت اعتلای سینمای انقلاب اسلامی و مجتمع سینمایی فرهنگ بعنوان یکی از محافل و مجموعه های پویای جبهه هنری و فرهنگی انقلاب مؤفق و مؤید باشد.
احمدرضا دانش کارشناس ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه سوره است و از سوابق مدیریتی و فرهنگی وی می توان به مدیریت پردیس سینمایی رازی، سردبیری رسانه های مختلف فرهنگی و فعالیت رسانه ای در چند دوره جشنواره فیلم فجر و مدیریت در تلویزیون های اینترنتی اشاره نمود.

1400/09/11
23:35:33
5.0 / 5
607
تگهای خبر: اینترنت , جشنواره , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لباس دونی