منتقدان در کدام سینماها رایگان فیلم ببینند؟

منتقدان در کدام سینماها رایگان فیلم ببینند؟

لباس دونی: دو پردیس سینمایی دیگر در تهران خدمات ویژه ای را برای اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران در نظر گرفتند.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایرنا، دو تفاهم نامه جدید بین رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران و مدیران پردیس آزادی و کورش منعقد شد که بر این اساس اعضای انجمن می توانند از خدمات ویژه در این پردیس ها بهره مند شوند.
بر این اساس اعضای انجمن می توانند در ایام شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه همه فیلم های درحال اکران در پردیس آزادی واقع در مرکز پایتخت را رایگان تماشا کنند.
تفاهم دیگر شامل اکران رایگان در ایام شنبه، یکشنبه و دوشنبه در پردیس کورش در منطقه غرب تهران ویژه اعضای انجمن منتقدان است.
همچنین بتازگی تفاهم نامه ای نیز با پردیس سینمایی شمیران امضا شده است که برمبنای آن اعضای انجمن با داشتن کارت عضویت می توانند همه روزهای هفته در این پردیس سینمایی که در منطقه یک تهران واقع شده است، فیلم های روز را بطور رایگان تماشا کنند.
این امکانات شامل ایام جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلم های جشنواره نمی گردد. شروع اجرای این طرح از اول آذرماه است و تا آخر سال ۱۴۰۰ ادامه دارد. به همراه داشتن کارت انجمن لازم است.
هر سه پردیس سینمایی مورد تفاهم از سینماهایی با کیفیت صداوتصویر استاندارد انتخاب شده اند.
این تفاهم ها در دوره ی جدید هیات مدیره انجمن و با تاکید طرفین بر ارتقای ارائه خدمات به جامعه منتقدان و نویسندگان سینمایی است. تسهیل در تماشای آثار روز اکران در امتداد غنا بخشیدن بر محتوای رسانه های سینمایی درنظر گرفته شده است.


منبع:

1400/08/27
14:47:09
5.0 / 5
676
تگهای خبر: جشنواره , خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لباس دونی