آرزوی لی لی گلستان برای سال ۹۸

آرزوی لی لی گلستان برای سال ۹۸

به گزارش لباس دونی لی لی گلستان مهمترین رویداد حوزه هنرهای تجسمی را در سالی كه گذشت، حضور گالری ها در جشنواره تجسمی فجر می داند و آرزو می كند كه در سال جدید مردم بیشتر از گالری ها دیدن كنند.


مدیر گالری «گلستان» در گفت وگویی با ایسنا درباره مهمترین اتفاقی كه سال ۹۷ در در حوزه گالری ها افتاد، می گوید: حضور گالری ها برای نخستین بار در جشنواره تجسمی فجر مهمترین رویداد سال ۹۷ بود. گالری ها قبل از این هیچ وقت در جشنواره تجسمی شركت نكرده بودند و امسال برای نخستین بار حضور پیدا كردند كه نتایج بسیار خوبی هم داشت.
او حضور پیشكسوتان و توجه به اقتصاد هنر را از مهمترین نتایج حضور گالری ها در جشنواره تجسمی عنوان می كند و می گوید: گالری ها در جشنواره امسال فروش خوبی داشتند و مردم هم به خوبی از این بخش دیدن كردند. همینطور شركت گالری های شهرستان ها اتفاق بسیاری خوب دیگری در این بخش بود كه نتایج مثبتی داشت. ما گالری داران كه قبل از این رابطه چندان نزدیكی با هم نداشتیم، امسال تقریباً دو هفته در كنار هم زندگی كردیم.
این گالری دار ادامه می دهد: همینطور حضور گالری ها در جشنواره با راه اندازی انجمن صنفی نگارخانه داران پس از ۲۱ سال تلاش، مصادف شد. من و دوستانم ۲۱ سال سعی كردیم این اتفاق بیفتد كه مدام جلوی راه ما سد ایجاد می كردند؛ اما امسال این صورت گرفت و با حضور گالری ها در جشنواره تجسمی فجر هم مصادف شد. من هر دوی این اتفاقات را در حوزه هنرهای تجسمی به فال نیك گرفتم.
گلستان درباره آرزوی خود برای سال ۹۸ در حوزه هنرهای تجسمی، می گوید: گالری ها نیاز به دیده شدن دارند. مردم الان یاد گرفته اند كه از گالری ها دیدن و خرید كنند، ولی فكر می كنم نیاز داریم بیشتر دیده بشویم و امیدوارم با پیگیری ها، برگزاری نمایشگاه های خوب و ادامه حضور گالری ها در جشنواره فجر مردم به دیدن نمایشگاه های هنری بیشتر علاقه مند بشوند.1397/12/21
23:57:50
5.0 / 5
4857
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لباس دونی