وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان كرد

ضرورت تشکیل هیات های اندیشه ورز در وزارت ارشاد

ضرورت تشکیل هیات های اندیشه ورز در وزارت ارشاد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای معاونان این وزارتخانه اظهار داشت: بمنظور استفاده از ظرفیت نخبگان، صاحب نظران و فعالان فرهنگی لازم است حوزه های تخصصی نسبت به راه اندازی هیات های اندیشه ورز اقدام نمایند.


به گزارش لباس دونی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه شورای معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با دستور جلسه «معارفه مدیران جدید و قدردانی از مدیران پیشین» و بیان اخبار و ارائه گزارشی از مهم ترین عناوین فرهنگی انجام شد.
محمدمهدی اسماعیلی در این نشست با ارائه گزارشی از سفر به استان فارس اظهار داشت: در جریان این سفر مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه تالار مرکزی شیراز در مدت سه سال اختصاص پیدا کرد و همین طور قرار شد با موافقت رییس محترم جمهور نسبت به تاسیس مرکز حافظ پژوهی اقدام گردد.
او با اشاره به سفر قریب الوقوع استانی به اردبیل نیز اشاره کرد: برای سفر اردبیل هم ۲۰۰ میلیارد تومان برای تالار مرکزی این استان مدنظر قرار گرفته و در مجموع شش مصوبه از محل اعتبارات سفرهای استانی برای این استان خواهیم داشت، تمام تلاش ما بر این است که از ظرفیت سفرهای استانی برای تکمیل پروژه ها نهایت استفاده را داشته باشیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان ضرورت تشکیل هیات های اندیشه ورز در همه مجموعه های محتوایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار نمود: به همین دلیل شب گذشته درباب معاونت امور مطبوعاتی جلسه ای با صاحب نظران رسانه داشتیم، بدین جهت لازم است این امر در سایر حوزه ها نیز راه اندازی شود و کار خودرا به سرعت شروع کنند.
اسماعیلی در بخش دیگری از این جلسه یکی از ملزومات مدیریت را تسهیل ارتباط با جامعه عنوان نمود و اظهار داشت: مدیران باید راه ارتباطی مردم با خودشان را آسان کنند، در همین خصوص از مجموعه روابط عمومی خواسته ام شرایطی را فراهم آورد تا بتوانیم ارتباط بیشتری با جامعه داشته باشیم و از سایر مدیران هم می خواهم علاوه بر کارکنان خود با عموم جامعه راه های ارتباطی را ایجاد کنند.
او اضافه کرد: مدیر بودن یک فرصت است که امکان خدمتگزاری را برای ما فراهم نموده و شاید به سبب مراجعات گاهی با خستگی زیاد روبه رو شویم، اما این یک نعمت است که خداوند به همه ما عنایت کرده که بر طبق آن می توانیم کار مردم را انجام دهیم.
در ابتدای این جلسه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از زحمات حسین انتظامی، رییس پیشین سازمان امور سینمایی، سیدمحمد مجتبی حسینی، معاون پیشین امور هنری و محمدرضا نوروزپور، مدیرعامل پیشین سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) قدردانی کرد.
همین طور حکم انتصاب «سعید کرمی» بعنوان مشاور حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و «محمدحسین ایمانی خوشخو» بعنوان مشاور وزیر در امور سیاست گذاری های کلان و توسعه کارهای فناورانه فرهنگی و هنری از طرف محمدمهدی اسماعیلی به آنان اعطا شد.1400/07/27
10:01:54
5.0 / 5
1484
تگهای خبر: تخصص , سفر , هنر , وزارت ارشاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لباس دونی