مدرسه ای برای ارتقای عمومی سطح دانش مغز در کشور

مدرسه ای برای ارتقای عمومی سطح دانش مغز در کشور

مدرسه پاییزه نقشه برداری مغز از جانب آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی در این عرصه به صورت مجازی برگزار می گردد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، این رویداد به صورت مجازی از ۱۶ تا ۲۰ آبان ماه سالجاری با همکاری گروه علمی سیناپس برگزار می گردد. تحریک مغزی و سیگنال های مغزی دو محور آن است که شرکت کنندگان در رویداد در این عرصه توانمند می شوند.
همینطور پژوهش در علوم اعصاب شناختی و نقشه برداری مغز، آناتومی و فیزیولوژی کاربردی مغز، مبانی نقشه برداری مغز و شبکه های عصبی، کاربردهای یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در پردازش سیگنال های مغزی، تازه های تحریک مغزی و کاربردهای نقشه مغزی در تحریک الکتریکی مغز بعضی از مباحثی است که در این مدرسه پاییزه آموزش داده می شود.
حضور در مدرسه برای کلیه علاقه مندان به دانش مغز آزاد است. مدرسه پاییزه نقشه برداری مغز با حضور اساتید برجسته تلاش در بالا بردن سطح دانش افراد نسبت به مغز دارد. علاقه مندان برای ثبت نام و حضور در این رویداد می توانند به سایت آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز رجوع کنند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با هدف پاسخگویی بخشی از نیازهای پژوهشی و فناوری کشور در زمینه ایجاد زیرساخت تصویربرداری و تحریک مغزی برای تحقیقات شناختی و عرضه خدمات دانش بنیان در حوزه علوم و فناوری های شناختی و نقشه برداری مغز با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به راه افتاده است.
منبع:

1400/07/17
19:58:03
5.0 / 5
739
تگهای خبر: آموزش , خدمات , فناوری , ماشین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لباس دونی