معرفی ایران در مجله ژاپنی

معرفی ایران در مجله ژاپنی

مجله تخصصی وزارت فرهنگ، آموزش، ورزش، علوم و فناوری ژاپن با مقاله ای درباره ایران منتشر گردید.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا بر مبنای خبر رسیده، یکصد و بیست و پنجمین شماره مجله تخصصی وزارت فرهنگ، آموزش، ورزش، علوم و فناوری ژاپن (MEXT) با نام "شوم جیهو" (مجله دینی) به زبان ژاپنی در ۱۴۲ صفحه نسخه چاپی و همینطور نسخه الکترونیکی که از جانب آژانس فرهنگی این کشور زیر نظر وزارت فرهنگ عرضه می شود در حوزه های متنوع و مختلف فرهنگی و با انعکاس مقاله رایزن فرهنگی کشورمان در ژاپن منتشر گردید.

در این شماره و به خواست مسؤلان نشریه در خصوص تهیه و انتشار مقاله ای از سوی رایزن فرهنگی کشورمان در ژاپن در مورد معرفی ایران، گفت وگوهای دینی، ظرفیت های فرهنگی و...، حسین دیوسالار طی مقاله ای به تشریح موضوعات متنوع فرهنگی و به صورت خاص برگزاری نخستین دور گفت وگوهای دینی دو کشور با عنوان جایگاه خانواده در اسلام و شینتو با حضور دکتر ابراهیمی ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، روابط و تعاملات رو به رشد فرهنگی دو کشور در حوزه های مختلف، ظرفیت های پرارزش ایران، نشریه تخصصی ایران به زبان ژاپنی و... پرداخته است.


این نشریه در اختیار موسسات فرهنگی، هنری، دینی، کلیه معابد و شخصیت های مذهبی و... به صورت چاپ شده قرار می گیرد ضمن آن که نسخه الکترونیکی آن هم در سایت این مجموعه به آدرس
https: //www.bunka.go.jp/tokei_hakusho_shuppan/shuppanbutsu/shumujiho/index.html
و توئیتر با حدود ۴۲ هزار مخاطب به آدرس
https: //twitter.com/prmag_bunka انتشار یافته و در اختیار علاقه مندان و فرهنگ دوستان قرار گرفته است.


منبع:

1400/06/18
00:36:08
5.0 / 5
669
تگهای خبر: آموزش , تخصص , فناوری , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لباس دونی