بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی فرهنگ در کمیسیون فرهنگی مجلس

بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی فرهنگ در کمیسیون فرهنگی مجلس

به گزارش لباس دونی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح جلسه امروز عصر کمیسیون متبوع خود از بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی ارشاد در لین جلسه اطلاع داد.


حجت الاسلام مجید نصیرایی در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به جلسه امروز عصر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این جلسه محمد مهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه های خویش را عرضه کرد و تاکید داشت که فعالیتهای فرهنگی و هنری، پیشران و اصل فعالیتهای دولت سیزدهم و در راس این وزارت خانه قرار خواهد گرفت، بر این اساس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند به یک محور اصلی برای فعالیتهای فرهنگی تبدیل گردد که تمام دستگاه ها و سازمان های فرهنگی و هنری زیر مجموعه آن به فعالیت مشغول باشند.
وی ادامه داد: در ادامه اعضای کمیسیون هم دغدغه ها، نقطه نظرات و مطالبات خویش را در حوزه های مختلف مطرح و بر رویکرد گفتمانی و انقلابی وزارت فرهنگ و ارشاد تاکید نمودند.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بیان نمود: همچون مواردی که در این جلسه مورد تاکید نمایندگان مجلس قرار گرفت میتوان به جایگاه مهم حوزه های سینما و تئاتر، صنعت نشر و چاپ، فعالیتهای فرهنگی و هنری در عرصه ارتباطات، رسیدگی به وضعیت هنرمندان بخصوص بیمه هنرمندان، رسیدگی به وضعیت سازمان اوقاف و تبلیغات اسلامی، حج و زیارت اشاره نمود.
منبع:

1400/05/24
14:28:47
5.0 / 5
739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لباس دونی