خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند

خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند

به گزارش لباس دونی دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی با تبریک روز خبرنگار، نوشت: خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که بی قرار بر مدار رویدادها و حوادث می کاوند تا جان های تشنه دانستن سیراب شوند.


به گزارش روز شنبه ایرنا از ستاد مبارزه با موادمخدر، سردار اسکندر مومنی در این پیام ضمن تبریک ۱۷ مرداد و روز خبرنگار، تصریح کرد: درود بر هنرمندانی که حرمت قلم و دانستن را گرامی می دارند و قدرت اندیشه، توان نوشتن و مجال گفتن را جز در راه حق و حقیقت به کار نمی گیرند.
به نوشته مومنی، جریان زنده اطلاعات با تاکید بر صداقت، صراحت و شجاعت خبرنگار در شریان های حیاتی جامعه به گردش در می آید و شناخت و آگاهی اهل زمان را افزون تر می کند.
دبیر کل ستاد اشاره کرد: بی شک باتوجه به تاثیرگذاری و نفوذ رسانه ها در بین مردم، می توان با کمک آنها و اطلاع رسانی مطلوب و بموقع اقشار مختلف مردم را از خطرات مواد مخدر آگاه کرد و در پیش گیری از اعتیاد بیشتر موثر بود؛ چونکه رسانه های گروهی حلقه واسط بین مردم و مسئولان و چشمان تیزبین جامعه هستند که می بایست خانواده ها را از نتایج شوم مصرف مواد مخدر آگاه نمایند.
مومنی اشاره کرد: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه خصوصاً شهید محمود صارمی و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی، از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی کارهای عرصه مبارزه با موادمخدر تشکر و قدردانی می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق بیش از پیش مسئلت می دارم.منبع:

1400/05/16
20:47:50
5.0 / 5
741
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لباس دونی