معاون دفتر تبلیغات اسلامی:

برخی نهادها در عرصه هنر با رسانه و فضای مجازی آشنایی ندارند

برخی نهادها در عرصه هنر با رسانه و فضای مجازی آشنایی ندارند

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اظهار داشت: برخی نهادهای تصمیم گیر در عرصه هنر با رسانه و فضای مجازی آشنایی کاملی با این عرصه نداشته و بدون توجه به منطق این فضا، در مورد آن تصمیم گیری می کنند.به گزارش روز چهارشنبه دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمد شیخ الاسلامی در بازدید از مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق با اشاره به روند شکل گیری معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی بیان کرد: آنچه از شروع کار خیلی حائز اهمیت بود این است که بتوانیم در عرصه هنر، رسانه و فضای مجازی کار را با منطق این عرصه ها پیش ببریم.

وی اضافه کرد: خیلی از نهادهای فعال در عرصه هنر، رسانه و فضای مجازی که کار تصمیم گیری را هم انجام می دهند، آشنایی لازم با این عرصه را ندارند و منطق حاکم بر این فضا را نمی شناسند، در نتیجه گاهی تصمیمات غلط در این عرصه اتخاذ می کنند.

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی افزود: با این دغدغه وارد کار شده ایم و در نهایت به ایده پلت فرم شهر مجازی رسیدیم.

وی بیان کرد: یکی از موارد مهم این بود که هویت ما بعنوان معاونت فضای مجازی چیست و در بحث و گفت و گوها به این نتیجه رسیدیم که هرچقدر بتوانیم فراتر از دید امنیتی، روحیه اجتماعی و فرهنگی را تقویت نماییم در این صورت موفق تر خواهیم بود و به هویت حقیقی معاونت نزدیکتر خواهیم شد.


1400/05/13
12:03:18
5.0 / 5
433
تگهای خبر: خلاقیت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس دونی