دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با رئیس جمهور منتخب

رئیسی: نخستین دغدغه همه مسئولان باید بازگرداندن اعتماد مردم به نظام و حاكمیت باشد

رئیسی: نخستین دغدغه همه مسئولان باید بازگرداندن اعتماد مردم به نظام و حاكمیت باشد

لباس دونی: سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از ظهر امروز دوشنبه، با حضور در دفتر رییس جمهور منتخب، با آیت الله رئیسی دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، صالحی در این دیدار با تبریک انتخاب آیت الله رئیسی از طرف مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین وضعیت، مسائل و چالش های پیش روی حوزه فرهنگ و برنامه ها و اقدامات اجرا شده ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را ارائه کرد.
وی با اشاره به عملکرد موفق آیت الله رئیسی در مدت ریاست بر قوه قضائیه و نقش آن در افزایش سرمایه اجتماعی کشور، گفت: با ابزار فرهنگ و هنر می توان این رویه و عملکرد را به نحو شایسته ای استمرار بخشید.
آیت الله رئیسی نیز در این دیدار از اظهار محبت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و گزارش وی تشکر و اصرار کرد که بازگرداندن اعتماد مردم به دولت و حاکمیت، مهم ترین وظیفه دولتمران است.
آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه در مدت اداره قوه قضائیه نیز در عمل اثبات کردیم که حکومت برای مبارزه با فساد اراده قاطع و واقعی دارد، اشاره کرد: نخستین دغدغه همه مسئولان باید بازگرداندن اعتماد مردم به نظام و حاکمیت باشد.
دکتر رئیسی اشاره کرد: مردم باید احساس کنند که دولتمردان واقعا به دنبال حل مشکلات آنها هستند.
رییس جمهور منتخب، توجه ویژه به اقتصاد فرهنگ و هنر و اشتغال اهالی هنر را، همچون دغدغه های دولت سیزدهم برشمرد.
دکتر رئیسی، هم افزایی همه نهادهای فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: نهادها و فعالان حوزوی، دانشگاهی و نخبگانی باید در زمینه فرهنگ کارهای جریان ساز داشته باشند.1400/04/18
14:16:49
5.0 / 5
2432
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لباس دونی