سخنگوی ستاد انتخابات خبر داد:

زمان مناظره های انتخاباتی تغییر نمود

زمان مناظره های انتخاباتی تغییر نمود

به گزارش لباس دونی سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان تغییر زمان برگزاری مناظره های انتخاباتی نامزدها در جلسه امروز کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری، اظهار داشت: در جلسه امروز مقرر شد مناظره ها در ساعات پرمخاطب تلویزیون،  یک شب قبل از مسابقه فوتبال اجرا شود.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی با اشاره به برگزاری چهارمین جلسه ستاد انتخابات به ریاست وزیر کشور اظهار داشت: کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری همیشه دغدغه تضمین برخورداری یکسان نامزدهای ریاست جمهوری برای امر تبلیغات از امکانات دولتی به ویژه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را دارد.
سید اسماعیل موسوی با بیان این امر که خوشبختانه این تلاش به دستورالعمل کامل و جامعی با نظرات همه همچون دستگاه قضایی، شورای نظارت بر صدا و سیما و وزارت کشور منجر شده است؛ اظهار داشت: این دستورالعمل به صدا و سیما و نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری جهت تنظیم برنامه های آنها ابلاغ گردیده است.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور یادآورشد: در برنامه تبلیغاتی سه مناظره زنده و پخش دو مستند نیم ساعته برای هر یک از نامزدها در شبکه سراسری پیش بینی شده است. همین طور مناظره نمایندگان نامزدها بوسیله رادیو در نظر گرفته شده است.
موسوی با یادآوری همزمانی مناظره نامزدهای ریاست جمهوری با مسابقات تیم ملی فوتبال بحرین اظهار داشت: در جلسه امروز با تدبیر وزیر کشور برنامه مناظره نامزدهای ریاست جمهوری تغییر یافت و قرار شد مناظره ها در ساعات پرمخاطب تلویزیون، یک شب قبل از مسابقه فوتبال و یا یک شب پس از فوتبال مناظره اجرا شود.
موسوی با اشاره به اینکه در ایام ۱۷، ۲۱ و ۲۵ خرداد ماه که در برنامه تلویزیون بعنوان روزهای مناظره پیش بینی شده است در همان روزها پخش مسابقات فوتبال را هم داریم، اظهار داشت: بر این اساس کمیسیون تصمیم گرفت زمان برگزاری مناظره ها به روزهای ۱۶، ۲۰ و ۲۴ و یا ۱۸، ۲۲ و ۲۶ خرداد منتقل شود.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در بخش دیگری از اظهاراتش درباره دیگر مصوبات جلسه امروز کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری اظهار داشت: قرار شد صدا و سیما از تمام ظرفیت های شبکه ها و کانال ها در دو سطح ملی و استانی با رویکرد مشارکت افزایی استفاده نماید.

موسوی اشاره کرد: تلاش کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری بر این است که با زمینه سازی تحقق مشارکت حداکثری که از منویات مقام معظم رهبری است در ۲۸ خرداد ماه سالجاری انتخاباتی پرشور و مشارکتی در کشور داشته باشیم.

بر اساس مواد ۶۲ و ۶۳ قانون انتخابات ریاست جمهوری، بمنظور تضمین برخورداری یکسان نامزدهای ریاست جمهوری از امکانات دولتی کمیسیونی به نام کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات با عضویت دادستان کل کشور، وزیر کشور، دبیر هیات اجرائی مرکزی انتخابات، رئیس یا یکی از اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، رئیس سازمان صدا و سیما و یا نمایندگان تام الاختیار هر یک از این اعضا تشکیل می شود.منبع:

1400/03/10
23:10:46
5.0 / 5
1148
تگهای خبر: تضمین , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لباس دونی