واكسن هنرمندان پیشكسوت چه می شود؟

واكسن هنرمندان پیشكسوت چه می شود؟

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با اشاره به اینکه تا کنون تعداد کمی از هنرمندان پیشکسوت بالای 80 سال موفق به دریافت واکسن کرونا شده اند، اظهار نمود: در تلاش هستیم شرایط دریافت واکسن کرونا برای هنرمندان پیشکسوت هرچه سریع تر برقرار شود.


نیکنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت واکسن هنرمندان پیشکسوت با اشاره به اینکه «نزدیک به ۱۵۰ نفر هنرمند بالای ۸۰ سال داریم»، اظهار داشت: تلاش ما این است که هرچه سریعتر واکسن هنرمندان پیشکسوت تزریق شود. در همین راستا مکاتباتی با وزارت بهداشت انجام دادیم که با فراهم کردن شرایط رفت و آمد، واکسن این هنرمندان در محل موسسه هنرمندان پیشکسوت تزریق شود.
او اشاره کرد: وزرات بهداشت هنوز جواب مشخصی به این درخواست ما نداده است و بعد از پیگیری نیز اینگونه عنوان شد که باتوجه به اینکه تزریق واکسن ممکنست برای تعدادی از افراد تبعات داشته باشد، بهتر است تزریق حتما در مراکز درمانی صورت گیرد.
حسینی پور درباره تسهیل شرایط تزریق واکسن کرونا به هنرمندان نیز توضیح داد: دراین زمینه با آقای حسینی (معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) هماهنگ شده است که شرایط حضور هنرمندان در مراکز درمانی تسهیل شود و تا حالا نیز موفق شده ایم تعداد کمی از هنرمندان در مراکز درمانی حضور پیدا کنند و واکسن بزنند. این قول به ما داده شده است که کمک کنند تا در ایام آینده نیز سایر هنرمندان هم بتوانند هرچه سریعتر واکسن بزنند.
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت همین طور درباره وضعیت تزریق واکسن هنرمندان در سایر استان های کشور اظهار نمود: فعلا در حال انجام هماهنگی برای استان تهران هستیم و در ادامه به سراغ سایر استانها می رویم.1400/02/23
10:08:12
5.0 / 5
1469
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لباس دونی