مهلت ارسال آثار منتخبان مسابقه فیلمنامه كانون پرورش فكری

مهلت ارسال آثار منتخبان مسابقه فیلمنامه كانون پرورش فكری

به گزارش لباس دونی مهلت ارسال آثار برگزیدگان مرحله اول پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری مشخص شد.به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، برگزیدگان مرحله اول پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تفکیک از ۳ تا ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا نسخه اصلی آثار خویش را ارسال نمایند.

دبیرخانه این مسابقه با انتشار آئین نامه ای از منتخبان بخش های مختلف این رویداد درخواست کرده است تا در تاریخ های اعلام شده آثارشان را در پایگاه پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان منتشر کنند.

برگزیدگان هر بخش از ساعت ۸ بامداد روز اعلام شده برای ارسال اثر تا ساعت ۲۴ روز آخر ارسال اثر باید به ترتیب در بخش «پویانمایی» روز ۳ تا ۵ خرداد، بخش «نمایشنامه» از ۷ تا ۹ خرداد، بخش «فیلم کوتاه» از ۱۱ تا ۱۳ خرداد و بخش «سینمایی بلند» از ۱۵ تا ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ به پایگاه مسابقه رجوع و آثارشان را با عنایت به مقررات مشخص شده، بارگذاری کنند.

در مرحله اول این مسابقه ۱۹ اثر در بخش «پویانمایی»، ۲۳ اثر در بخش «نمایشنامه»، ۴۵ اثر در بخش «فیلم کوتاه» و ۵۳ اثر در بخش «سینمایی بلند» بعنوان برگزیده عرضه شدند.

پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایشنامه کودک و نوجوان با هدف شناسایی و کشف استعدادهای خلاق و تبادل دستاوردهای حوزه‏ فیلمنامه و نمایشنامه نویسی ایران و ایجاد فرصت ارتباطات و تبادل تجربه در زمینه های مختلف هنر سینما و تئاتر کودک و نوجوان از جانب کانون پرورش فکری برگزار می گردد.


1400/02/19
16:01:37
5.0 / 5
1012
تگهای خبر: تئاتر , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لباس دونی